Na dovolenou karavanem

Také byste si přáli letošní léto prožít tak trochu jinak než loni a předloni? Dejte vale klasickým pobytovým zájezdům, na kterých se budete nudit již v polovině pobytu a podívejte se hned na několik zajímavých míst najednou! Pamatujete si ještě, jaký způsob cestování preferovaly minulé generace? Kdysi populární karavany jsou v posledních letech v kurzu jako nikdy předtím a jak to tak vypadá, i letos budou půjčovny obytných vozů beznadějně prázdné.

Cestujte ve velkém stylu

Chcete-li prožít dovolenou podle svých představ a neomezovat se programem cestovní kanceláře nebo dispozicemi jediné lokality, vsaďte na karavan. Díky obytnému vozu můžete obrazit mnohem více atraktivních lokalit a jakmile se začnete nudit, sešlápnete plynový pedál až na podlahu a vyrazíte za lepším. Moderní obytné vozy jsou navíc velmi komfortní a přežijete v nich i velmi dlouhou cestu. Jedinou nevýhodou je poměrně vysoká cena výpůjčky, ale jakmile náklady rozdělíte mezi všechny cestující, zjistíte, že cestujete velmi levně.

A která půjčovna karavanů stojí za to? Nemáte-li ve svém okolí nikoho, kdo by měl ve svém vozovém parku dostatečně vybavené vozidlo, vsaďte na půjčovnu od Jana Streichsbiera. Detailní informace najdete na webu pronajem-karavany.cz, ale abychom vás trochu navnadili, můžete se těšit na zánovní vozy Fiat McLouis Glamys 25G. Vozy mohou směle konkurovat vašemu bydlení a nechybí v nich lednice s mrazničkou, systém pro ohřev teplé vody, tříplotýnkový vařič, velká garáž, televize s DVD přehrávačem a spousta dalších maličkostí, které vám cestu maximálně zpříjemní. Půjčovna obytných vozů od Jana Streichsbiera by mohla být tím pravým odrazovým můstkem pro vaši letošní dovolenou!

Cestovní kancelář nebo karavan?

Jistě, dovolená s cestovkou má něco do sebe. Nemusíme se o nic starat a necháme se dopravit až na místo. U all-inclusive odpadá i vaření a můžeme se tak celé dny věnovat lenošení nebo průzkumu okolních atrakcí. Legrace končí v momentě, kdy zjistíme, že všechny slibované zajímavosti nejsou tak blízko, jako jsme si původně mysleli. Jedinou možností bývá pronájem vozidla, případně cestování místní dopravou. Taková dovolená může být pěkně otravná a nezbývá, než ji nějak „doklepat“ a napřesrok si dát s výběrem cílové destinace více záležet. Jenomže nic z toho by se nepřihodilo, kdybyste byli mobilní. A právě v tom má pronájem obytných vozů navrch.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Na dovolenou karavanem
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoPronajem-karavany