Nové zimní pneumatiky Nokian

Potřebovala jsem zimní pneumatiky na svoje auto. Jelikož se v těchto věcech ani trochu neorientuji, požádala jsem o pomoc svého bratra. Spolu jsme si prohlédli webové stránky firmy Pneu Hájek, kde kupuje zimní pneumatiky Nokian on. Stránky byly skvělé, krásně přehledné.

Sortiment byl opravdu široký, proto jsem byla ráda, že mám u sebe bratra, který mi s výběrem pomůže. Bratr vybíral podle kvality, ale také podle ceny. Samozřejmě chci jezdit bezpečně, ale za to nejlepší cenu. Což nebyl problém, protože ceny u této firmy byly dost dobré. Bratr doporučil zimní pneumatiky Nokian i mně se zalíbily. Podle bratra jsou velmi kvalitní a jízda na nich je bezpečnější. Našla jsem si na internetu ještě nějaké informace. Zkušenosti byly kladné, proto jsem se rozhodla, že si je také objednám. Objednávka proběhla telefonicky, takže úplně v klidu.

Několik dnů poté, byly zimní pneumatiky Nokian nasazené na mém autě a já mohla bezpečně jezdit. Jsem s nimi maximálně spokojená a značku již nehodlám měnit, stejně jako firmu. Služby firmy Pneu Hájek jsou totiž skvělé.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nové zimní pneumatiky Nokian
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: pavel913