Specialista na homologované, levné karavany, to je právě karavany bazar DJ AUTO-CAR

Firma DJ AUTO-CAR se specializuje na kvalitní a levné karavany. Homologované, levné karavany mají původ v Nizozemsku a Belgii, karavany bazar je prodává za rozumné ceny. Prošetřený karavany bazar vykupuje levné karavany od roku 2006, protože levné karavany jsou v Česku stále poptávaným artiklem. DJ AUTO-CAR – karavany bazar – nabízí homologované, spolehlivé, levné karavany různých cenových kategorií, levné karavany od mnoha prověřených výrobců a levné karavany různého vybavení. Prověřené levné karavany importované ze zemí Evropské unie absolvovaly náročný atest a technické zkoušky. Nově je nabídka obytných přívěsů rozšířena o zajímavé slevy po sezoně.

Dostupné, levné karavany má karavany bazar v odlišných cenových třídách, kdy si můžeme představit různé typy přívěsů, stáří karavanu a odlišnou výbavu. Ti méně nároční seženou levné karavany do 50 tisíc korun. Komfortní karavany stojí sto tisíc až sto padesát tisíc korun. Sortiment karavanů nad sto tisíc korun je určen pro náročnější klienty, karavany jsou rozšířeny o bojler, klimatizaci, stabilizátor, digestoř, dále markýzu a dálkově ovládaný pojezd.

Většinou mají levné karavany klasické vybavení, kam se řadí koupelna, kazetová toaleta, účelná kuchyňka s nerezovým plynovým dřezem, chladnička, vodní nádržka, nebo i stan. Podle přání zákazníka se levný karavan může dovybavit například akumulátorem (baterií), avšak i sprchou, anebo vodním ohříváním. Studeného klima se nemusí bát žádný zákazník, nabízené levné karavany mají dvojitá skla do oken.

DJ AUTO-CAR – karavany bazar – nabízí dovozové levné karavany, které jsou k vidění na webových stránkách, DJ AUTO-CAR může importovat levné karavany dle potřeb zákazníka. Avšak DJ AUTO-CAR – karavany bazar – poskytuje také doplňkové služby, kam se řadí pojištění obytného karavanu, přepis přívěsu na inspektorátu dopravy, zařízení TK, vykoupení karavanu na protiúčet, případně komisní prodej.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Specialista na homologované, levné karavany, to je právě karavany bazar DJ AUTO-CAR
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR