Váš automobil si zaslouží originální autosamolepky nebo proužky na ráfky

Tušíte, jak by se dal váš automobil či motorka odlišit od ostatních vozidel? Pomoci vám můžou jedinečné autosamolepky, které se budou krásně vyjímat na vaší kapotě, dekoruje jiná místa vašeho auta, jako například ráfky na kolech. Váš automobil tím získá neobvyklý vzhled, navíc téměř zadarmo. Ke každé karoserii se musí hodit naše barevné i černobílé autosamolepky.

Jedinečné autosamolepky pro vaše auto

Poutavé autosamolepky a zajímavé proužky na ráfky dodává PŽ Design, v prodejně naleznete autosamolepky a proužky na ráfky za neuvěřitelně nízkou cenu. Můžete se rozhodnout pro polepy na boky, proužky na ráfky mnoha typologií, jedinečné rychlé pruhy, interesantní clonítka, příjemné polepy na budíky, znamenité zvířecí motivy, populární čínské znaky a autosamolepky s ostatní tématikou. Svůj účel stoprocentně naplní nabízené samolepky na auto, proužky na ráfky a ostatní zboží.

Zajímavé autosamolepky vyrobené ze samolepících fólií řežeme na plotru. Výtečné samolepky na auto mají označení Avery, 3M či ORACAL, jejichž životnost je dlouhých pět let. Ovšem, některé samolepky na auto mají delší, než pětiletou, životnost. Zájemci si ale musejí na jejich vyrobení dohodnout individuálně.

Umíte si nanést autosamolepky?

Pokud jste si vybrali odpovídající autosamolepky pro svůj vůz, očistěte exteriér svého automobilu a autosamolepky na karoserii jednoduše přilnou. Prodávané autosamolepky jsou velmi trvanlivé, proto je nezdevastuje déšť, prach, sluníčko ani mrazivé počasí. Pokud se vám motiv samolepky na auto už nebude líbit, můžete je nahradit jinou, jelikož se autosamolepky z jednotlivých karoserií dají jednoduše sejmout.

Mimo autosamolepky jsou v e-shopu velmi populární proužky na ráfky, zmíněné proužky na ráfky jsou zhotovovány v mnoha šířkách, hodí se opravdu na všechny druhy kol, Jednotlivé proužky na ráfky můžou být všední, anebo fluorescentní, případně reflexní, ale pozornost v ulicích je s nimi zaručena.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Váš automobil si zaslouží originální autosamolepky nebo proužky na ráfky
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR