Dovolená s dětmi. Zn. Pohodová!

Ať už na léto nebo na zimu, výběr místa, kde strávíte dovolenou, není dobré podceňovat. Nechceme si přeci těch pár dnů volna v roce nechat zkazit špatným jídlem, otráveným majitelem nebo penzionem přímo nad perónem. O to pečlivější výběr zasluhuje dovolená pro rodiny s malými, ale i většími dětmi. Platí rovnice: spokojené dítě =  spokojená celá rodina.

Najít ubytování nebo penzion vhodný pro rodiny s dětmi dnes není žádný problém; ve vyhledávači zadáte vhodné klíčové slovo např. ubytování s dětmi, penzion pro rodiny s dětmipenzion pro děti nebo baby friendly penzion, výběr můžete rovnou zúžit přidáním požadované lokality (Šumava, Jeseníky…) a pak už jen vybíráte.

Co by penzion nebo hotel, který láká rodiny s dětmi na pohodovou dovolenou měl nabízet a poskytovat? „Základním standardem pro rodiny by měly být dětské postýlky, židličky, možnost ohřevu jídla a hlavně pak zábava pro děti: dětský koutek nebo herna, hřiště, trampolína,“ odpovídá Kateřina Stryková, která vede malý šumavský penzion Baurů Dvůr. Jejími klienty jsou z 90% právě rodiny s dětmiPenzion pro děti nabízí skvělé zázemí pro zábavu uvnitř i venku. Rodiče si pak pochvalují skvělé jídlo, přístupné lednice, rychlovarné konvice, dětská prkénka na každém pokoji.

„Co ovšem od našich stálých hostů slýcháme nejčastěji jako důvod vrátit se na stejné místo i několikrát za rok, je přátelský a ochotný přístup a celkově domácí atmosféra.“ Podle Strykové je zásadní, aby rodiče cítily, že děti jsou v penzionu vítány.

Pozor si dejte ale na výraz rodinný penzion. Ten v první řadě značí, že se na vedení a chodu objektu podílí rodinní příslušníci, s ochotou vítat děti a jejich rodiče to ale většinou přímo nesouvisí.

Dovolená s dětmi nemusí být o nervy!

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Dovolená s dětmi. Zn. Pohodová!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...