Letní dovolená u moře za dobrou cenu

ostrov VrgadaRádi byste si odpočinuli po dlouhých pracovních dnech? Naplánujte si dovolenou včas a vyberte si zájezd přesně podle vašich představ. Cestovní kancelář SKY TOURS nabízí celou řadu pobytů pro každého.

Vybírat můžete z více než 2 582 017 zájezdů do celého světa a z 126 344 last minute nabídek leteckých zájezdů do Řecka, Turecka, Bulharska, Černé Hory, Španělska, Egypta, Maroka a dalších. Využijte také výhodné last minute nabídky německých cestovních kanceláří. Rodiny jistě potěší, speciální akční nabídky, kde platí, že je pro děti dovolená zdarma!

V případě, že raději vyrazíte na dovolenou autem, má pro Vás CK SKY TOURS širokou nabídku ubytování v oblíbených destinacích jako je Chorvatsko, Itálie, Francie. Právě zde nabízíme ubytování v apartmánech a vilách, přičemž apartmány Chorvatsko patří k nejzadávanějším heslům. Z Chorvatska vřele doporučujeme letovisko Pakoštane s písečnými plážemi a řadou zajímavostí, využijte nabídku ubytování Pakoštone za super ceny! Teenageři a všichni, kteří se chtějí na dovolené bavit ve dne i v noci musí jistě navštívit party pláž Pag, na které hostují DJ z celého světa.

Pokud nemáte v úmyslu o dovolené pouze lenošit na pláži, doporučíme a sestavíme Vám dovolenou přesně podle Vašich představ. Můžete tak dovolenou strávit na kole, u oblíbeného italského jezera Lago di Garda, nebo navštívit malebné Toskánsko – nabídka ubytování v Toskánsku je opravdu nepřeberná – hotely, apartmány, vily a statky. Rybáři ocení pěknou nabídku zájezdů spojených s rybolovem do Norska nebo Finska.

V případě že ještě nevíte, kde a jak strávíte letní dovolenou, navštivte webové stránky cestovní kanceláře Sky-Tours, www.sky-tours.cz kde si pohodlně můžete vybírat dovolenou podle Vašich představ. Stránky mají velmi pěkně provedený design a velmi jednoduše se na nich při výběru Vaší dovolené zorientujete.

Pracovníci cestovní kanceláře Vám rádi a ochotně poradí a pomohou s výběrem Vaší dovolené.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Letní dovolená u moře za dobrou cenu
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...