Trh pracovního uplatnění a realit v kraji Zlínském

Nalézt ve Zlínském regionu objekty a pozemky pro bydlení a podnikání je pracné, avšak to není nereálné. Byty v Uherském Hradišti jsou výborná příležitost pro investování pro práci a také na život.

„Hanácké Athény“ je další označení Kroměříže už od 19. století. Koncentrovalo se tu nemálo škol, historických památek, umění a kulturního života. Takovýto význam přetrvává dodnes, kdy v něm stojí památka zapsaná na seznamu chráněných památek UNESCO. Místní i návštěvníci v lyžařské sezóně jezdívají na trasy pro lyže a běžky v Hostýnských vrších a Chřibech. V létě bývají více navštěvované památky. Město Kroměříž obklopuje klid a čistá příroda. Byty ve městě Kroměříž jsou k dispozici v mnoha plochách a způsobech členění. Kupříkladu byty se vyskytují k prodeji a k pronájmu od dispozice 1 1 (garsoniéra) až po čtyřpokojové s kuchyní. Jiné objekty na bydlení jsou například rodinné domky a chatky. Reality určené pro naplnění podnikatelských plánů jsou například prostory pro výrobu, rekreační střediska, kanceláře atp. Na osobní a také firemní využití je možné koupit nebo si najmout pozemky (na stavby a zemědělské využití).

Místní obyvatelé jsou slavní svou přátelskou náturou. Pracovní příležitosti se vyskytují v mnoha oborech. Nabídky práce v Uherském Hradišti jsou z průmyslové výroby, zemědělství administrativních prací a služeb.

Výrobními centry všelikých odvětví jsou především města, tudíž je dojíždění z menších obcí docela běžné. Ve vsích je časté pěstování plodin a práce v lesnictví, práci v nich přesto má pouze malá část lidí. Kraj není bohatý na nerostné suroviny, těží se tu například cihlářské hlíny a štěrkopísek. V průmyslových oborech vede strojírenský průmysl, průmysl zpracování dřeva, potravinářský a zpracovatelský průmysl. V dostupné vzdálenosti jsou lázně v Luhačovicích. Cestovní ruch se mnohdy soustředí na historické stavby (např. Arcibiskupský palác se zahradami v Kroměříži).

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Trh pracovního uplatnění a realit v kraji Zlínském
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: JosefVarem