Zahrádka a penzion „U Kulky“

Slovácký Kyjov nabízí celou řadu zajímavých kulturních akcí a turistických památek, včetně překrásných přírodních scenérií, dobrého jídla a vína. Pro rok 2015 je pro návštěvníky jihomoravského města Kyjov připravena spousta zajímavých akcí.

Folklór, kultura, sport a penzion Kyjov

Turisté mohou na nejstarším regionálním festivalu s názvem Slovácký rok poznat zdejší folklórní tance a hudbu, zatančit si při cimbálové muzice nebo si ji jen poslechnout, navštívit výstavu Bohumila Hrabala nebo výstavu hraček „Hračky ze staré půdy“. V plánu jsou populární Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční slavnosti. Návštěvníkům Kyjova, kteří hledají ubytování Kyjov v přátelské atmosféře, lze jen doporučit Kyjov penzion U Kulky.

Za dobré jídlo, dobré pití a pohostinnou atmosféru ručí penzion Kyjov U Kulky ležící v srdci Kyjova, penzion má kapacitu osmdesát míst a krom pohostinné, rodinné atmosféry nabízí perfektní zázemí pro cyklisty, rodiny i větší skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Překvapeni budete příjemnými cenami, skvělým domácím jídlem doplněným o moučníky nebo opékaná, grilovaná nebo uzená masa.

Cyklistické stezky okolo Kyjova

Milovníci náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion leží v centru Kyjova, takže si každý cyklista může dle délky a náročnosti vybrat trasu, která mu bude nejvíce vyhovovat. Za vidění rozhodně stojí Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Zahrádka a penzion „U Kulky“
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR