Apartní římské rolety a mnohá další funkční zastínění pro vaše obydlí

Každá domácnost ocení různá zastínění od spolehlivého dodavatele Invence.net. Dodávka a následná montáž je úkolem moderní, pružné firmy, jež se nebojí budovat zastínění v moderním i klasickém duchu. Záruka neměnné hodnoty, nejvyšší možné životnosti a nápaditý design podtrhují jakost námi dodávaných typů zastínění. Populární římské rolety, zajímavé látkové rolety, promyšlené dvojité rolety, různé bateriové rolety a nanorolety, další rolety a jiné žaluzie do střešních oken aplikuje výrobce a dodavatel Invence. net – rolety Praha po celém Česku i na Slovensku.

Specializujeme se také na horizontální a vertikální žaluzie, krásné dřevěné žaluzie, umně zpracované garnýže, závěsy a záclony, markýzy, ochranné venkovní žaluzie, nebo také předokenní rolety, markýzy pro zimní zahrady více druhů, oblíbené korbové markýzy. Dodáváme moderní screenové a PVC rolety a praktické sítě proti hmyzu. Montujeme zastínění od zvučných českých a zahraničních výrobců: Brustor, Isotra, Leha, Luxaflex, Interstil, Omnika, Friegerio, Renson, avšak také Bematech a Warema. Každou zakázku s námi hodnotí bytoví architekti, zběhlí projektanti a designéři.

Vytvoříme pro vás plnohodnotný stavební plán. Při vašem výběru stínících výrobků doporučujeme využít naše odborné poradenství a následné zaměření specializovaným technikem. Provádíme vizualizaci a finanční kalkulaci. Evidentní je i montáž a záruční a pozáruční servis daného zastínění. Na většinu zboží poskytujeme pětiletou záruku. Sortiment zastínění je velmi často rozšiřován o příjemné noviny a sympatické akce. Aktuálně je sem zařazena kolekce textilií na plisé žaluzie, digitální potisk látkových rolet, japonských stěn, anebo svislých žaluzií.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Apartní římské rolety a mnohá další funkční zastínění pro vaše obydlí
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR