Domovní telefony a videotelefony

Zabezpečením vstupu do objektu lze včas zjistit, kdo je za dveřmi. Na tomto základě se lze rozhodnout je-li příchozí vítán či nikoliv. Zabezpečení vstupu do objektu je v současné době stále žádanější. Naše nabídka zahrnuje osvědčené domácí telefony a videotelefony jako např. BPT, BTICINO, COMELIT, COMMAX, TESLA, URMET atd. od ekonomických produktů po luxusní výrobky ve vyšší cenové relaci.

Zvyšte si svůj pocit bezpečí

Systémy domovního videotelefonu představují moderní komunikační zařízení zajišťující přístup do objektu. Navíc jejich ceny se neustále přizpůsobují. V neposlední řadě je snadná a časově nenáročná instalace. Videotelefon může nainsatlovat i technicky zdatný kutil (rodinný dům). Případně Vám rádi doporučíme osvědčenou firmu, která systém dodá včetně instalace.

Velké množství typů domovních telefonů

Nabízíme široký sortiment modelů, z nichž si jistě každý vybere zboží dle vlastní představy. Stále sledujeme novinky v oboru. Nenabízíme nic, co by nesplňovalo standardy kolem kvality (ČSN) a bezpečnosti provozu. Dejte na prověřené dodavatele, kteří mají k dispozici kvalitní materiál a dobré technické zázemí.

Doporučíme vám řešení přímo na míru

Rádi nezávazně nabídneme ideální řešení přímo na míru aktuálním potřebám Vaší domácnosti nebo konkrétního objektu. Dle potřeby od standardního analogového systému pro malé instalace (rodinný dům) po digitální systémy pro rozsáhlé objekty (bytové domy, areály). Případně nám sdělte svůj požadavek a ostatní ponechte na našem technickém servisu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Domovní telefony a videotelefony
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: marketingpr