Jakým způsobem lze koupelně vrátit její zašlý lesk

Většina tuzemských koupelen už dávno není řešena dnes už téměř pověstným umakartovým jádrem. Avšak i zděné koupelny můžou postupně zchátrat, proto by si spousta z nich zasloužila nový háv. Není nutné hned uvažovat o absolutní rekonstrukci. Většinou je postačující náhrada jednoho nebo dvou koupelnových dílů. Často si lidé obnovují například koupelnová zrcadla, nekvalitní vodovodní baterie a zašlou sanitární keramiku.

Pokroková sanitární keramika a její plusy

Vana a umyvadlo jsou podstatnými součástmi většiny koupelen. V řadě koupelen však nalezneme také klozet a stále rozšířenější jsou také bidety. Sanitární keramika sice na první pohled tolik nepodléhá zubu času, ale i taková umyvadla by si jednou za čas zasloužila vyměnit. Pokud toužíte po novodobém hávu svojí koupelny, koupelnová sanitární keramika i ostatní části by měly kráčet s módou.

Koupelnová zrcadla se neokoukají

Investice do pořízení zrcadla nebývají závratně vysoké. Přitom jsou koupelnová zrcadla velmi důležitou částí většiny koupelen. Vyleštěné zrcadlo prozáří celý den, anebo ho alespoň nepokazí. Pokud se ráno koukáme do zastaralého, omšelého, anebo dokonce oprýskaného zrcadla, na náladě nám to určitě nepřidá bez ohledu na to, koho jsme v zrcadle spatřili.

Pořiďte si snadno trendy vodovodní baterie

Hovoříme-li o sortimentu, vodovodní baterie by musely zvítězit. Při výběru baterie tak můžete dlouze vybírat takovou, jež bude pasovat do vaší koupelny a navíc bude pěkná. Mějte na paměti, že vodovodní baterie umí skvěle podtrhnout krásu umyvadla či vany, avšak může být důležitým negativním činitelem pro výsledný dojem.

Výběr koupelnových dílů nikdy nebyl jednodušší

Přes internet si v současnosti můžete nakoupit i komponenty do koupelny. V to že jste nedoufali? O tom se snadno přesvědčíte, když navštívíte stránky internetového obchodu Lux-aqua.cz. Skvělý systém řazení stránek e-shopu a nabízeného artiklu vám zaručuje, že rychle najdete přesně to, co by se vám hodilo.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jakým způsobem lze koupelně vrátit její zašlý lesk
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR