Kamerové systémy pro Vaše bezpečí

Nikdy nemůžete vědět, kdy si nějaký vypočítavý zloděj vyhlédne zrovna Váš dům. Dneska je vykrádání obydlí v podstatě na denním pořádku, a většinou zloději utečou s Vašimi cennostmi před zákonem a už je nikdy nikdo nedopadne. Oni si pak mohou zvesela krást dál, neboť o tom, že je nikdo nechytí, vůbec nepochybují. Vyšlo jim to pokaždé, tak proč ne tentokrát. A dalším z jejich vyhlédnutých objektů může být právě Váš dům.

Zní to možná jako klišé z nějaké americké detektivky, ale kamerové systémy Vás mohou opravdu ochránit, a to hned ze dvou důvodů. Některé kamery jsou totiž na pohled viditelné, takže pokud si někdo vytipuje zrovna Vaše obydlí a spatří kameru, pocítí velkou nejistotu, neboť nemůže tušit, kolik takových kamer se v okolí domu ještě ukrývá a raději tedy půjde pryč. Pokud zkusí riskovat nebo si kamer z počátku ani nevšimne, je více než velká pravděpodobnost, že ho kamery zachytí, konkrétně i jeho obličej, a zloděj díky Vám neujde spravedlnosti. Ochráníte tedy zároveň sebe, Váš majetek a ostatní lidi, kteří by se mohli stát oběťmi tohoto lupiče.

Kamerový systém je vlastně propojení více kamer, které mohou snímat celý Váš dům, a to buďto vevnitř, čímž chrání Vaše cennosti jako peníze, šperky, elektroniku a tak dále, nebo zvenku, takže je v bezpečí i auto a zahrada. Moderní kamerové systémy dokáží pořizovat i barevný záznam, což ještě více zefektivňuje kvalitu nahrávání. Mít kamerový systém se vyplatí i ve větších městech, kde nebezpečí číhá na každém rohu. Například v Brně můžete kamerové systémy pořídit u firmy Unitelelektro a už se nebudete muset dál bát o Vaši bezpečnost.

UNITEL elektro, s.r.o.
Vackova 31, 61200 Brno
Roman Nesveda jednatel
+420 603 412 131

http://www.unitelelektro.cz/

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kamerové systémy pro Vaše bezpečí
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: marketingpr