Kde si vyberete krbová kamna a krby?

Dnes se často budují tepelné zdroje, jako jsou krbová kamna, anebo krby. AMAR Krby Morava se orientuje na přípravu nákresu, cenové kalkulace, a to zdarma, případně utvoří 3D nástin pro všechny zájemce o krby, nebo krbová kamna, avšak i o zahradní kamna, výkonná kachlová kamna i krbové vložky. V návrzích se vždy počítají požadavky klienta, využitelný materiál a prostorové dispozice domu. Originální krby i klasická krbová kamna se navrhují a staví na míru.

Návrhy a výstavby soustav pro krbové vložky, propojení nádrží čerpadel a solárních systémů se daří dělat díky letitým zkušenostem zaměstnanců firmy s ostatními odborníky. Všechny tepelné zdroje se tím stávají jak estetickou, tak ekologickým a ekonomickým komponentem objektu. Zákazníci si mohou vybrat rovněž mezi akumulačními krby.

Uvedená krbová kamna se drží na špici díky kladným tepelným vlastnostem a svému elegantnímu vzhledu, ale také díky jednoduchému vestavění bez nenáročného stavění. Výběr zboží je obohacen o krbová kamna, stále oblíbená rustikální krbová kamna i módní kachlová krbová kamna. Při volbě tepelného zdroje dejte na radu firemních specialistů, díky tomu vám odpadnou starosti s kalkulováním tepelné ztráty domu, anebo stavebním plánem objektu, popřípadě parametry komínu. Firma AMAR zajistí rovněž montáž krbu či kamen.

Vámi zakoupená krbová vložka s výměníkem se může snadno spojit s danou topnou soupravou v budově, s podlahovým vytápěním, spojit s akumulační nádrží, bojlerem nebo vytápěním v dílčí místnosti. Na výběr je více druhů prosklení a velikostí uvedených zdrojů tepla, díky tomu se vaše krbová vložka s výměníkem na teplou vodu vbrzku stane designovým prvkem interiéru. Zadané technické parametry a dispozice objektu usnadní váš výběr.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kde si vyberete krbová kamna a krby?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR