Kompletní stavby domů i značné rekonstrukce

Přemýšleli jste o tom, že si postavíte nový dům? Ano, kdo by o tomhle nesnil. Ale tolik práce, tolik zařizování, shánění řemeslníků. Kdo by stál o podobné kratochvíle. Naštěstí však v moderní době existuje řešení, které všichni ocení. Nechte si dům prostě postavit. Stavební firma Brnostavby na klíč Brno se Vám představují v plné parádě!

Provádíme kompletní stavby domů i značné rekonstrukce

Nemusí samozřejmě jít jen o novostavbu, třeba chcete jen trochu rekonstruovat rodinný dům a řemeslníci v okolí jsou poněkud nespolehliví a drazí. S námi se ale domluvíte podstatně snáze, co slíbíme, to také pochopitelně splníme. Rekonstrukce bytů či půdní vestavby, pro nás vůbec nic není problém. Máme za sebou dlouholeté působení na trhu, během nějž jsme získali tisíce spokojených zákazníků, kteří se někdy i rádi vracejí nebo nás doporučují svým známým, přátelům a příbuzným. Asi není lepší vizitky, než právě tohle, že?

Dodáme vám několik variant rozpočtu

Cenový nástin všech prací je samozřejmostí (dostanete dokonce několik různých variant rozpočtu, ze kterých si zvolíte po diskuzi optimální řešení), nezávazná konzultace je případně také možná. Sdružujeme řemeslníky mnoha profesí, nabízíme tu nejlepší kvalitu a profesionální přístup. Zaručujeme, že budete opravdu navýsost spokojeni!

Nemusíte nic domlouvat, nemusíte nic chystat ani připravovat, není třeba nikam volat a něco vyřizovat. O vše se prostě postaráme za Vás, můžete se jen dívat, jak to všechno pěkně jde, doslova jako po drátkách. Rekonstrukce, ale i zateplení, venkovní úpravy, možnost postavení pergoly pro chvíle odpočinku. Prostě cokoliv, co si přejete – dohoda je možná na lecčems!

O kvalitě naší práce mluví množství referencí

Naše stavební firma Brno má za sebou spoustu odpovídajících referencí, rozhodně nejsme amatérský nováček na trhu, který slibuje nemožné. Nabízíme prostě kvalitu za rozumnou cenu, když nám dáte šanci, rozhodně ji rádi využijeme!

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kompletní stavby domů i značné rekonstrukce
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: marketingpr