Koupelnové studio

Společnost koupelny Brno Rivesti s.r.o. se zabývá prodejem luxusních obkladů, dlažeb a koupelen. Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet a doporučí nás dále. Nabízíme proto pouze profesionální jednání a nejvyšší kvalitu a rychlost, s jakou Vám poskytneme naše služby. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, protože si uvědomujeme, že každý má jiné potřeby a těm chceme vyhovět. Navrhneme Vám tedy takové technické řešení, které pro Vás bude nejvhodnější. Zaměstnáváme osvědčený tým odborníků, kteří mají mnohaleté zkušenosti v oblasti koupelnového a interiérového designu.

Navštivte naše koupelnové studio ještě dnes. Rádi s Vámi zpracujeme 3D návrh interiéru koupelny, takže si budete moci lépe představit, jak se k sobě budou hodit obklady, barvy a jak bude interiér prostorný. Ideálně začleníme design koupelny do designu interiéru v jiných místnostech. Poskytneme moderní a minimalistická řešení, díky kterým bude Vaše nová koupelna působit mnohem prostornějším dojmem než dříve.

Luxusní italský design, kvalitní keramické obklady a dlažby, minimalismus a funkcionalismus. Toto vše od nás můžete očekávat, pokud si od nás necháte zhotovit koupelnu u Vás doma. Rozhodnutí nechat si udělat koupelnu právě od nás nebudete nikdy litovat a každé ráno si jej budete pochvalovat. Držíme světový standart kvalitně provedené práce.

Koupelny Brno a koupelny Zlín jsou to pravé řešení právě pro Vás!

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Koupelnové studio
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: marketingpr