Kupte si vířivky, mobilní vířivky a infrasauny pro dokonalý odpočinek

Nejen parné dny jsou stvořené pro dokonalou relaxaci a regeneraci organismu i ducha. Lidský zrychlený životní styl by se měl přiměřeně vyvažovat náležitými oddechovými aktivitami, kam patří masáže, rekreační sport, nebo zdraví prospěšné wellness, zotavující oddech, pobývání v zeleni, práce na zahradě, rozmanitá hobby, případně kulturní nebo společenské události. Pomůžeme vám s jednoduchým domácím wellness zahrnujícím populární vířivé vany, cenově výhodné infrasauny a praktické mobilní vířivky.

Populární vířivé vany jsou jistotou relaxačního oddechu

Zvláště sportující osoby, fyzicky zaměstnaní lidé, postarší osoby, nejmenší děti i rozverná omladina ocení pozitiva, kterými oplývají námi nabízené vířivé vany. Obyčejná konstrukce vířivé vany dnes poskytuje možnost zabudování vířivé vany v koupelně normálních proporcí, na zahradě, případně podzemních místnostech, ale i třeba na jachtě či obývacím pokoji. Nabízíme malé vířivky, ale i vířivé vany pro více osob. Záleží proto na požadavcích a potřebách jednotlivého zákazníka, umíme se přizpůsobit každému jednotlivci.

Cenově výhodné mobilní vířivky

Nároky zájemců o individuální wellness jsou v současné době plně uskutečňovány. A proto jsou v našem sortimentu zahrnuty moderní mobilní vířivky, jež se honosí jednoduchým instalováním, ale i velice přijatelnou cenou. A tak aktuální sortiment pojímá mobilní vířivky – spa, jejichž zhotovení bylo podpořeno trvanlivými materiály, kam patří kvalitní laminované PVC a syntetická kůže. Kapacita vířivky je až čtyři osoby. Avizované mobilní vířivky se nemusejí nafukovat ani ústy, ani kompresorem, toto za vás obstará nainstalovaný hustící mechanismus mobilní vířivky. Avizované mobilní vířivky se pyšní různými tryskami s proudy.

Moderní infrasauny se hodí do každého prostoru

Všichni uživatelé oceňují především ideální rozměry infrasauny. Ohřívání organismu s pomocí infračervených paprsků je hlavním přínosem infrasauny, potřebné údaje a instrukce nabízejí naše webové stránky. A tak nyní neplaťte za lístek do sauny, soukromí infrasauny potěší v každém ročním období.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kupte si vířivky, mobilní vířivky a infrasauny pro dokonalý odpočinek
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR