Měníte přikrývku na zimu nebo se spokojíte s jedním provedením na celý rok?

Pokud stojíte před rozhodnutím, že byste chtěli vyměnit vaši teplou peřinu za letní provedení přikrývky, pod kterou se Vám v období horkých nocí bude lépe usínat a ještě svěžeji probouzet, je tu ta správná chvíle se odhodlat, udělat krok vpřed a vybrat tu správnou variantu. Vyznáte se v nich? Od toho jsme tady my, abychom Vám správně poradili.

Letních přikrývek je tu celá řada. V naší nabídce nyní naleznete přikrývky z dutého vlákna, prošívané přikrývky i novinku, která provoní během spánku vaše lůžko. Říkáte si, že to není možné, že neexistuje přikrývka, která by uvolňovala příjemné aroma. Mýlíte se, do naší letní nabídky jsme nově navrhli ložní set s vonnými mikrokapslemi levandule, které během vašeho spánku budou postupně uvolňovat velmi příjemnou a jemnou vůní levandule, že si budete připadat, jak kdybyste usínali v oblasti Provance ve Francii nedaleko levandulového pole. Tato přikrývka Levandule je novinkou, kterou jsme uvedli na trh teprve nedávno, ale naši zákazníci si ji na první pohled zamilovali. Prošívanou přikrývku Levandule nabízíme ve čtyřech rozměrech a to v klasickém rozměru 135 x 200 cm, v prodlouženém rozměru 135 x 220 cm nebo ve francouzském provedení 200 x 220 cm a 200 x 240 cm. K přikrývce nabízíme také polštář Levandule ve dvou provedeních a to ve velikosti 50 x 70 cm nebo 70 x 90 cm, obě varianty polštáře mají snímatelný pratelný obal a pomocí vnitřního zipu si můžete sami regulovat množství náplně, čímž si nastavíte vhodnou výšku polštáře pro spánek na břiše nebo spánek na zádech.

Ložní set Levandule vás také během spánku ochrání před nepříjemnými zvuky komárů, jelikož aromatické silice ložního setu Levandule působí proti hmyzu a odpuzují komáry, už vás nebude rušit během spánku nepříjemné bzučení komárů.

Aroma ložního setu Levandule má také v neposlední řadě blahodárné účinky na lidský organismus a slouží jako elixír zdraví. Mikrokapsle levandule zmírňují poruchy spánku, přispívají k duševní pohodě, zbaví vás nadměrných bolestí hlavy, depresí, sníží nervozitu, svalové napětí a navodí dobrou náladu do druhého dne. Pokud Vás naše nabídka zaujala, můžete se dočíst více na polštáře a přikrývky PiCaSo , rádi Vám zodpovíme případné dotazy.

Přejeme Vám příjemné letní sny.

Váš tým PiCaSo

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Měníte přikrývku na zimu nebo se spokojíte s jedním provedením na celý rok?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: marketingpr