Moderní a nenáročné podlahy

S různými druhy podlah se setkáváme denně ve všech budovách, které stihneme za tu dobu navštívit. Pro každou se hodí jiný druh podlah, závisí to například na tom, jak snadno se udržuje, což znamená, že například pro domy, které denně navštíví velká spousta lidí, mají největší význam podlahy, které stačí pouze setřít a je hotovo. Do kanceláří se dříve hodně dávaly koberce, dnes už však ve většině z nich najdeme opět jen lehce udržovatelné podlahy. Je to totiž velká výhoda, neboť pokud vylijeme na zem třeba kávu, na koberci se vytvoří nehezký flek, který jen těžko dokážeme odstranit, kdežto u podlah z jiných moderních materiálů stačí pouze setřít vodou, zem neutrpí žádnou škodu a nikdo nic později nepozná.

I v domácnost, kde byly dříve populární koberce ve všech místnostech, už dnes spolehlivě najdeme zejména podlahy ze dřeva či jiných materiálů. Údržba je skutečně tak jednoduchá, že neodolá už téměř nikdo. A co více, dnešní pojetí a možnosti, se kterými můžeme vybírat pokrytí zemí, jsou velmi uspokojivé a vypadají hezky za každých okolností.

Jelikož právě dřevěné podlahy jsou finančně náročnější, bývají velmi často voleny do interiéru vinylové podlahy, jejichž vzhled připomíná skutečné dřevo. Výhodou je jejich výhodná cena v porovnání s parketami. Často využívanou možností je také přírodní linoleum. O výhody není nouze. Tento druh je vhodný jak do veřejných budov, tak do domácností a jeho cena se nepohybuje v závratných výškách. Také jeho nenáročná údržba a vysoká životnost je benefitem, který tomuto druhu podlahy přináší mnoho spokojených zákazníků.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Moderní a nenáročné podlahy
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: marketingpr