Na radu kamaráda nedám dopustit

Kroupy nám zničily střechu, ale díky dobré radě kamaráda jsme si velmi brzy koupili novou a lepší.

Bydlíme ve starší vile, kterou postupně renovujeme. Při úpravách se vždy orientujeme podle dostupných finančních prostředků. Když jsme před několika lety vyměňovali okna, úplně jsme vyčerpali naše úspory a ještě se zadlužili. Oprava střechy byla v plánu za rok, ale co čert nechtěl, dva měsíce po výměně oken ji poničilo krupobití. Byla to tragédie, která potřebovala rychlé a efektivní řešení. Když jsme se ale vzpamatovali z prvního šoku, sešli jsme se s kamarádem, který dlouhá léta pracuje jako pokrývač, aby nám pomohl zhodnotit naše možnosti.

Našim společným snem s manželkou byla vždy krytina z břidlice, na kterou jsme také směřovali veškeré dotazy. Kamarád nám ale velmi brzy otevřel oči, kdy nám oznámil, kolik taková střecha stojí. Tak jsme slevili ze svých nároků a hledali alternativy, díky kterým se nebudeme muset zadlužit na dlouhá léta dopředu. Na to nám byla od kamaráda doporučena plastová střešní krytina Capacco. Ze začátku jsme v tento materiál neměli moc důvěru, a to ani přes to, že nám pokrývač vysvětlil, v čem spočívají jejich kvality.

Když nás nepřesvědčil ani po dvou hodinách, dal nám telefonní kontakt přímo do společnosti Capacco spol. s r.o. Do firmy jsme zavolali a na druhý den si s nimi domluvili schůzku. Z té jsme byli nadšení – velmi příjemní lidé, profesionální vystupování, vysoká odbornost – to se jen tak nevidí. Součástí schůzky byla i prohlídka jejich střešní krytiny u dlouhodobých klientů firmy. Když jsme tam dorazili, nevěřili jsme vlastním očím. Střecha vypadala úplně jako by byla z břidlice. V té chvíli jsme přesně věděli, že chceme plastovou střešní krytinu Capacco. Primárně rozhodla cena, pak samozřejmě vzhled a nakonec vhodnost plastové střešní krytiny pro rekonstrukce –  je totiž velmi tvárná a navíc lehká, takže není potřeba zesilovat krov.

Se zaměstnanci firmy Capacco spol. s r.o. jsme následující den kalkulovali potřebné množství materiálu na naši střechu. Výsledné množství i jeho cena nás mile překvapily. Dnes máme plastovou střešní krytinu pět let a pořád vypadá jako nová.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Na radu kamaráda nedám dopustit
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoCapaccog