Nemůžete spát, jelikož jste večer rušeni pouličním osvětlením, případně ranním rozbřeskem?

Během léta jste vystaveni na milost a nemilost slunečním paprskům svítícím do vašich okenních tabulek? Nebo jen dychtíte po svém soukromí, schovaném před všetečnými pohledy zvědavých sousedů? Východiskem při řešení této otázky bývá: buď si vybrat vnitřní stínění, či souběžně venkovní stínění. Někdy postačí venkovní žaluzie, praktické venkovní rolety, markýzy, pergoly, nebo populární svislé fasádní clony, v opačných případech zas mohou pomoci vnitřní žaluzie, ale i výhodné látkové sítění, nebo užitečné sítě proti veškerému hmyzu. Ideální řešení není nikdy pouze jedno.

Nejlepším a užitečným způsobem zastínění oken bývají rolety. A tak venkovní rolety Climax dokážou obránit vaše okenní tabulky před proměnlivými povětrnostními vlivy, sníží hlučnost z okolí a zvýší bezpečnost vašeho domu. A proto venkovní rolety slouží jako spolehlivá a efektivní obrana před sluncem, ale rolety rovněž slouží jako zábrana před únikem tepla. Pokud ale hledáte spíše designové řešení, moderní pokoj vám pomůžou zútulnit rozmanitá textilní stínění, jako jsou dekorované látkové rolety, plisé žaluzie, neotřelé japonské posuvné stěny a populární vertikální žaluzie Climax. Látkové návrhy jsou zpracovány dle bohaté barevné škály, použité látky jsou velice kvalitní s neotřelým dekorem.

Právě díky všem pozitivům se venkovní rolety Climax staly užitečnou okrasou mnohých oken. Rozmanité typologie rolet se různí dle zpracování lamel, způsobem ovládání a montáže – pro novostavby nebo rekonstrukce se používají rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, rolety s přiznaným boxem se více doporučují u dohotovených staveb. Námi nabízené rolety Climax se mohou ovládat na dálku, mají motorový pohon.

Chládek a stín na vašem balkoně nebo terase budou mít na svědomí markýzy od největšího tuzemského výrobce Climax, k jejimž důležitým pozitivům patří hlavně kvalitní konstrukce, pevné látky v bohatém barevném provedení plus spousta efektivních součástí. Rovněž na avizované markýzy, stejně jako na výše zmíněné rolety, venkovní rolety a ostatní stínění, ale i na montáž, poskytuje Climax prodlouženou záruční lhůtu na čtyři roky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nemůžete spát, jelikož jste večer rušeni pouličním osvětlením, případně ranním rozbřeskem?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR