Originální pryskyřicové doplňky interiéru

Naše společnost Amber Exklusive Vám nabízí díky technologii kamínků v pryskyřici unikátní a velmi moderní desky k prosvícení, listely a ukončovací pásky.

Vytvoření pěkné atmosféry pomocí prosvícených desek

Pro desky k podsvícení používáme technologii kamínky v pryskyřici. Pryskyřice je průsvitná, což nám umožňuje využít ji v různých designových variacích. Díky kamínků v pryskyřici je možné vylepšit Váš interiér netradičním nasvícením a díky tomu dosáhnout správného dojmu pro navození atmosféry. Barevnost nasvícení je možné upravit dobarvením pryskyřice nebo použitím barevného LED pásku. Díky deskám k prosvícení bude Váš obývací pokoj, pracovna nebo kancelář vždy vypadat útulně a moderně.

Pěkné zakončení tapet či oživení stěn

Ukončovací pásky mají využití v tom případě, že v místnosti využíváte tapety, které ale nekončí v prostoru. Díky strukturálním páskům od Amber Exklusive, které využívají technologii kamínků v pryskyřici, dosáhnete designového ukončení plochy a zvětšíte estetičnost místnosti.

Dále Vám nabízíme listely, což jsou pásky, kterými můžete ozvláštnit Vaše obložené stěny. Pásky mohou být strukturální díky technologii kamínkům v pryskyřici nebo také hladké.

Ing. Filip Pavliňák
774 619 905
pavlinak@amberexklusive.cz
www.amberexklusive.cz

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Originální pryskyřicové doplňky interiéru
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: marketingpr