Plastová střešní krytina – krytina budoucnosti

Moderní plastová krytina vhodná pro každou střechu překvapí skvělými vlastnostmi i nízkou cenou

Jmenuji se Marek a odjakživa pracuji jako pokrývač. Už když jsem byl kluk, učil mne tomuto řemeslu můj otec, který je také pokrývačem a dnes spolu máme pokrývačskou firmu. Dlouhá léta jsme pracovali jen s osvědčenými střešními krytinami, mezi které patří například pálené tašky, plechové krytiny nebo břidlice. Velkým překvapením pro nás ale byly plastové střešní krytiny, které se na trhu se stavebními materiály objevily již před několika desítkami let. Takže zatím co jsme já a můj táta pokrývali střechu především klasickými materiály, konkurenční firmy začaly ve velkém používat plastová střešní krytina a zakázky se jim jen hrnuly. My jsme ale stále byli vůči tomuto produktu skeptičtí.

Po období vzdoru a ušlých zakázek jsme se nakonec rozhodli zeptat se ve společnosti Capacco, která jako první začala vyrábět plastové střešní krytiny, v čem spočívají jejich kvality. Zaměstnanci firmy k nám byli velmi vstříční a vysvětlili nám, že primárním důvodem vysokého zájmu o jejich krytinu je kvalita krytiny a vzhled, který dokonale imituje břidlici, avšak za o dost nižší cenu. Kromě toho je odolná proti mechanickému poškození i slunečnímu záření, je samozhašivá a mrazuvzdorná. Zákazníci firmy včetně pokrývačů navíc hodně pozitivně hodnotí i to, že plastová krytina Capacco je odolná proti biologické degradaci, díky čemuž je absolutně bezúdržbová. Nejvíce nás ale zaujala její lehkost a tvárnost, což jsou jedny z nejdůležitějších aspektů pro snadnou pokládku.

V okamžiku jsme se do plastové střešní krytiny společnosti Capacco zamilovali a rozhodli jsme se uzavřít s výrobcem tohoto produktu obchodní partnerství, aniž bychom měli zajištěný odbyt. Věděli jsme totiž, že plastová krytina se bude díky svým kvalitám prodávat sama, a měli jsme pravdu. Od okamžiku, kdy jsme ji začali nabízet, se nám zakázky až zdvojnásobily. Měli jsme dokonce tolik práce, že jsme museli některé klienty odmítat. Časem jsme museli firmu rozšířit, abychom stíhali množství zakázek.

Dnes je to téměř 13 let, co jsme do naší nabídky zařadili plastové krytiny, které co do počtu prodaných kusů mnohonásobně předčily tradiční střešní tašky. Proto nikdy nebudeme litovat, že jsme uzavřeli obchodní partnerství se společností Capacco. Jediné, co nás mrzí je to, že jsme to neudělali dříve a nevěřili, že umělá břidlice je skvělou volbou pro střechu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Plastová střešní krytina – krytina budoucnosti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Capaccoseoo