Plisé látkové žaluzie pro každé okno

Plisé látkové žaluzie patří mezi moderní stínící techniku, kterou lze použít u všech typů oken i dveří a docílit tak velmi kvalitního zastínění se zvýšením celkové atraktivity bydlení. Velkou oblibu si však plisé žaluzie získali nejen díky vysoké flexibilitě, ale také díky celé řadě velmi elegantních a moderních provedení se speciální povrchovou úpravou bránící usazování prachu.

Flexibilní plisé látkové žaluzie

Velké množství atypických tvarů, které vám plisé látkové žaluzie mohou nabídnout, vám umožní pohodlné zastínění a skvěle se hodí například pro pravoúhlá okna či dveře, pro střešní okna, pro stropní okna a světlíky, do zimních zahrad apod. bez ohledu na jejich umístění na svislou stranu či strop.

Plisé žaluzie díky této flexibilitě, tak můžete využít pro stínění opravdu jakékoliv místnosti, ať již se jedná o byt, dům či kancelář. K dispozici je vám navíc celá řada velmi moderních variant a provedení, které vám skvěle pomohou zvýšit atraktivitu celého interiéru za minimální náklady.

Plisé žaluzie s impregnací proti prachu

Plisé žaluzie jsou také ideálním řešením pro všechny, kteří trpí alergií na prach nebo je trápí astma. Plisé látkové žaluzie jsou totiž opatřeny impregnací proti prachu, který tak nemusíte zbytečně ze žaluzií utírat nebo kvůli němu luxovat či prát záclony. Snížíte tak tedy nejen množství prachu ve vaší domácnosti, ale také se zbavíte dalších zbytečných činností.

Pokud nemáte představu, jak by mohli plisé žaluzie ve vaší domácnosti vypadat a chtěli byste si prohlédnout, jaká moderní provedení této stínící techniky jsou vám k dispozici, můžete k tomu využít webové stránky www.kstyl.cz, kde naleznete nejen velmi elegantní plisé látkové žaluzie, ale také další stínící techniku za skvělé ceny.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Plisé látkové žaluzie pro každé okno
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...