Podle čeho vybrat správné žaluzie?

Nemůžete se rozhodnout, zda jsou pro Vás lepší venkovní žaluzie či venkovní rolety? S tím Vám rádi pomůžeme. Nejdříve se ale musíme odpovědět na pár otázek, bez kterých správně prostě nemůžete rozhodnout. Především je nejdůležitější si uvědomit, jaký účel mají přesně žaluzie či rolety plnit. Pokud Vám tato otázka přijde zvláštní, neboť si myslíte, že všichni je pořizujeme ze stejného jediného důvodu, jste na omylu. Při správném výběru velmi záleží, zda chcete pouze zamezit slunečním paprskům nebo světelným lampám, které Vám svítí přímo do ložnice a Vy kvůli nim většinou oka ani nezamhouříte. Pokud ale chcete především zamezit pohledům zvědavců, kteří každý den při cestě do práce či z práce nakukují do oken Vašeho domu, pak je tu pro Vás opět jiné řešení.

Pokud jste se sžili s prvním případem, pak jsou pro Vás vhodné venkovní žaluzie, které více než skvěle ochrání Váš dům před nepříjemným svitem lamp, měsíce, či slunce. V případě, že jste raději zastáncem klidu, který Vám dává pocit, že nejste středem pozornosti všech kolemjdoucích, jsou v tomto případě vhodné vnitřní rolety. Zejména látkové provedení je dnes velmi žádanou možností, jelikož je k dostání v mnoha nejrůznějších vzorech, barev a motivů, které nejen ochrání, ale také se stanou doplňkem, který si nebudete moci vynachválit.

Ať už jste se rozhodli pro jakýkoliv druh, nezapomeňte se raději vždy poradit na prodejně, kde Vám vyberou něco přesně pro Vás. V Brně horizontální žaluzie či vnitřní rolety a mnoho dalších druhů seženete na mnoha místech, ale raději Váš nákup žaluzií zbytečně neuspěchejte.

Alumix s.r.o. – hliníkové systémy
Michael Paravicini
Křížkovského 300/33
603 00 Brno
www.alumix.cz

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Podle čeho vybrat správné žaluzie?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: marketingpr