Převrat ve výrobě střešních krytin

Plánujete koupi střešní krytiny a chcete něco nevšedního? Máme pro vás typ.

Ať už plánujete koupi nové střešní krytiny z důvodu revitalizace nebo stavby domu, určitě toužíte po dobré investici, jinak řečeno nechcete své peníze jen tak vyhodit oknem za něco, co se vám za chvíli zničí. V takovém případě je tedy potřeba vybírat dodavatele opravdu pečlivě, získávat o něm informace a přitom se zaměřit i na jeho produkty a jejich kvalitu. Připravte se ale na to, že během tohoto „šetření“ vám bude mnoho výrobců tvrdit, že jejich produkt je ten nejlepší a přitom k tomu nebudou žádné důkazy. My ale známe firmu Capacco spol. s.r.o., která ty důkazy má. Vyzkoušela si totiž kvalitu svého produktu dokonce sama na sobě.

Zmíněná společnost do českého stavebnictví donesla revoluční střešní krytinu vyrobenou z PVC. Jednalo se o první krytinu z plastu, která dodnes nemá na našem trhu konkurenci. Je vyráběna z recyklovaných plastů kabelových izolantů, s jejichž zpracováním má společnost dlouholeté zkušenosti. Díky nim zná všechny vlastnosti tohoto materiálu a mohla tedy s jistotou vyjmenovat všechny vlastnosti, které krytina Capacco má, ještě před zahájením její výroby.

Přesto se společnost rozhodla otestovat kvalitu své nové střešní krytiny nejprve na svých nemovitostech. Prvními vzorky střešní krytiny tedy pokryla vlastní přístavek na uhlí a 12 měsíců sledovala její chování ve všech situacích, které ji přinesly vnější vlivy. Vítr, kroupy a silný déšť, ostré sluneční záření i vedra – s tím vším podle očekávání střecha bojovala bravurně a Capacco se rozhodlo zahájit oficiální výrobu plastové střešní krytiny.

Ta i přes počáteční nedůvěru velmi rychle získala spoustu příznivců. Každý z nich ocenil hlavně její kvalitu a vlastnosti, většinu z nich navíc šokovala velmi nízká cena. Střešní krytina je lehká, pružná, bezúdržbová a odolná proti mrazu, mechanickému i chemickému poškození. Hodí se jak pro novostavby, tak rekonstrukce. Po pokládce plastové střešní krytiny totiž dojde k jejímu přilehnutí k podkladu, díky kterému se jednotlivé šablony ve střední části mírně prohnou. Střecha tak získá velmi specifický ráz, který svým vzhledem připomíná břidlici, jeden z nejdražších materiálů střešních krytin na trhu.

Více se o vzniku a vlastnostech plastové střešní krytiny Capacco dozvíte na www.capacco.cz, ve výrobně a prodejně Capacco v okrese Bruntál, nebo v síti prodejců střešních krytin po celé ČR. Pokud tedy plánujete koupi nové pokrývky pro váš dům, doporučujeme vsadit na plast a zařadit se mezi tisíce zaručeně spokojených zákazníků firmy Capacco spol. s.r.o.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Převrat ve výrobě střešních krytin
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Capaccoseoo