Při výběru střešní krytiny dbejte jak na cenu, tak i na kvalitu.

Kupující se dají rozdělit na dvě skupiny podle toho, zda je pro ně při koupi rozhodující cena nebo kvalita. Ukazuje to nespočet výzkumů, které byly na toto téma provedeny. Zajímavé je, že mezi obě skupiny patří jak majetní lidé, kteří si mohou dovolit kvalitu za jakoukoli cenu, tak nemajetní, kteří i přes vidinu zadlužení investují do kvalitního produktu nebo služby. Existují ale výrobky, u kterých lze skloubit obojí. Mezi ně patří střešní krytina od společnosti Capacco spol. s r.o.

Tento produkt se pyšní velmi dobrým poměrem cena/kvalita. Kdybychom totiž měli střešní krytinu Capacco srovnat s obdobnými produkty podle ceny, odpovídala by produktům s nejnižší cenou na trhu. Při komparaci střešní krytiny z hlediska kvality bychom naopak zjistili, že je stejná, ne-li vyšší, jako v případě toho nejdražšího zboží tohoto druhu na tuzemském trhu.

Plastová střešní krytina Capacco je totiž vyrobena z recyklovaného plastu kabelových izolantů. Tento materiál se vyznačuje mimo jiné vysokou odolností proti mechanickému poškození. Nehořlavá střešní krytina od firmy Capacco se pyšní svou samozhašivostí. Je mrazuvzdorná, vysoce tvárná a velmi lehká, díky čemuž se hodí jak pro novostavby, tak rekonstrukce. Je absolutně bezúdržbová, odolná vůči biologické degradaci, takže nikdy nebudete muset bojovat s mechem nebo hnilobou.

To, že se jedná o skutečně kvalitní výrobek, ne jen o hromadu nepotvrzených slov, dokazuje také skutečnost, že samotný výrobce jako první vyzkoušel krytinu na svém vlastním přístřešku na uhlí a teprve po tom zahájil oficiální výrobu. Kvalitu potvrzují také výsledky testování, které provádí Technický a zkušební ústav stavební Praha s.p. Střešní krytina je navíc chráněna užitným vzorem Úřadu pro průmyslové vlastnictví, takže se jedná o jedinou krytinu svého druhu, která navíc vypadá jako přírodní umělá břidlice.

Od doby, kdyby byla zahájena výroba střešní krytiny Capacco uplynulo již několik let. Postupem času tento produkt získává čím dál více na oblibě. Od zákazníků sbírá velmi pozitivní reference. Chcete-li se stát i vy vlastníkem krytiny s nejlepším poměrem cena/kvalita na trhu, neváhejte a oslovte výrobce www.capacco.cz.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Při výběru střešní krytiny dbejte jak na cenu, tak i na kvalitu.
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoCapaccoh