Rekonstrukce bytového jádra

RK-instav se zaměřuje na rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen, velkoformátové dlažby a obklady, zednické a vyklízecí práce atd.

Rekonstrukce bytového jádra je žádaná služba posledních let, protože mnoho lidí si přeje zvýšit komfort bydlení ve svém panelovém domě. Komfort bydlení je velmi důležitý pro příjemnou atmosféru doma. Pokud máte zájem o rekonstrukci bytového jádra obraťte se na nás a my s Vámi rádi zkonzultujeme Vaši situaci a navrhneme ideální technické řešení, které náš tým zkušených pracovníků s mnohaletou praxí realizuje. U naší společnosti máte vždy jistotu v tom, že rekonstrukce bytového jádra nebude přehnaně drahá a bude hotová přesně v termínu dokončení.

Mnoho lidí se obává nepořádku, hluku a omezené možnosti využívání domácnosti po dobu rekonstrukce bytového jádra. Ani to pro nás není problém. Jsme schopni provést kompletní rekonstrukci bez bourání a za plného provozu. Všechny stavební úpravy jsme schopni dokončit za sedm dní.

Mnoho lidí, kteří si koupí byt není spokojeno se stavem koupelny. Koupelna je zastaralá a nevzhledná. To však není problém pro naši společnosti. Jsme schopni provést velice kvalitní a rychlou rekonstrukci koupelny a Vy si budete moci užívat novou, krásnou a čistou koupelnu, která Vám bude dělat radost každé ráno.

Uvědomujeme si, že každý zákazník má individuální potřeby a požadavky, proto ke každému také takto přistupujeme. Naším cílem je spokojený zákazník, který se za námi bude dále vracet. Zajistíme tedy komplexní služby a Vy se nebudete muset o nic starat.

Kontaktujte společnost RK-instav ještě dnes a domluvte si nezávaznou schůzku na naší pobočce, abychom probrali Vaši poptávku.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Rekonstrukce bytového jádra
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: marketingpr