Revize plynových zařízení

Revize plynových zařízení a tlakových nádob stabilních

Vlastníte-li plynové zařízení nebo tlakovou nádobu, jistě víte, že ze zákona musí pravidelně procházet revizí. Revize může provádět pouze revizní technik s odpovídajícím osvědčením, a to v periodicky se opakujících lhůtách. Revize by se neměla podceňovat a pravidelně by se měly tyto kontroly podstupovat. Už kvůli Vašemu bezpečí a zdraví.

Naše rodinná firma se právě těmito revizemi zabývá již více jak 25 let. Všechny činnosti provádíme dle platných norem, předpisů a pravidel ČR. Již dlouhá léta spolupracujeme s podnikatelskými subjekty, státními organizacemi, správci nemovitostí i soukromými osobami.

Nabízíme výchozí a provozní revize plynnových zařízení, dále pravidelné kontroly, zkoušky pevnosti, těsnosti a provozuschopnosti, porevizní opravy a další. Kromě plynových zařízení provádíme výchozí, vnitřní a provozní revize tlakových nádob, tlakové zkoušky, zkoušky těsnosti a měření tloušťky stěn. Jistě využijete i odborné prohlídky kotelny, školení a přezkoušení topičů plynových kotelen, obsluhu plynových zařízení a tlakových nádob a v neposlední řade zpracování provozních předpisů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Revize plynových zařízení
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: marketingpr