Revoluce ve výrobě střešní krytiny

Ať už plánujete koupi nové střešní krytiny z jakéhokoli důvodu, máme pro vás tip.

Málokterá firma a její zaměstnanci se mohou pyšnit zbožím, jehož kvalitu sami dnes a denně ověřují. Mezi takové patří i Capacco spol. s.r.o. Společnost, která již téměř dvě desetiletí pracuje s recyklovaným plastem kabelových izolantů, a která do českého stavebnictví donesla revoluční střešní krytinu vyrobenou z PVC.

Společnost Capacco má se zpracováním plastu dlouholeté zkušenosti, díky čemuž zná dokonale jeho vlastnosti. Technologii zpracování tohoto materiálu odzkoušela nejprve na výrobě zatravňovacích kazet. Když se následně rozhodla využít plast k výrobě plastové střešní krytiny, musela provést řadu testů s cílem ověřit jeho kvalitu při dlouhodobějším používání. Prvními vzorky střešní krytiny pokryla vlastní přístavek na uhlí a rok sledovala její chování ve všech situacích, které ji přinesly vnější vlivy. Vítr, kroupy a silný déšť, ostré sluneční záření i vedra – s tím vším se podle očekávání střecha poprala bravurně a Capacco se rozhodlo zahájit oficiální výrobu plastové střešní krytiny.

Plastová střešní krytina si i přes počáteční nedůvěru rychle získala spoustu příznivců. Všichni ocenili kvalitu tohoto zboží, jeho vlastnosti a zároveň více než příznivou cenu. Krytina je lehká, pružná a bezúdržbová. Hodí se jak pro novostavby, tak rekonstrukce. Odolává mrazu i horku, mechanickému i chemickému poškození, je samozhašivá. Po pokládce dojde k jejímu přilehnutí k podkladu, díky kterému se jednotlivé šablony ve střední části mírně prohnou. Následkem je konečný a velmi specifický ráz střechy svým vzhledem připomínající břidlici, která je však o dost dražší, než krytina z měkčeného PVC.

Od dob vzniku tohoto jedinečného zboží, o jehož dalších vlastnostech se dozvíte na www.capacco.cz, ve výrobně a prodejně Capacco v okrese Bruntál, nebo v síti prodejců střešních krytin po celé ČR, se na trhu objevili další výrobci plastové krytiny. Tito však své produkty vyrábí z jiných termoplastů s odlišnými vlastnostmi, které však doposud nebyly schopné předčít vlastnosti střešní krytiny firmy Capacco. Plánujete-li tedy koupi nové pokrývky pro váš dům, doporučujeme vsadit na plast a zařadit se tak mezi tisíce spokojených zákazníků firmy Capacco spol. s.r.o.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Revoluce ve výrobě střešní krytiny
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoCapaccob