Sháníte podnájem nebo chcete poskytnout nemovitost k pronájmu? Jděte na to chytře!

V dnešní době už při pátrání po podnájmu nebo při jeho poskytování dalším osobám obvykle nespoléháme na noviny nebo rozhlas, ale spíš na inzerci na internetu, na webech, které se na pronájem, koupi a prodej realit zaměřují. Informace se na těchto stránkách chvíli co chvíli mění, nabídky každým okamžikem přibývají i mizí, k dispozici je mnoho informací a také spousta obrázků, když je majitel nemovitosti snaživý.

Tím hlavním je být vidět na internetu. Umístit svůj inzerát na pronájem nemovitosti na několik specializovaných stránek, aby ho zaznamenalo co nejvíce lidí. Co se nebude jednomu líbit, druhého může zaujmout a bude mu dokonale vyhovovat. Pokud podnájem nabídnete za rozumné peníze, úspěch je takřka zaručen. Šanci na úspěch můžete znásobit ještě tím, že si zvolíte web, který poskytuje i určitý servis.

Oblíbené jsou v dnešní době ve velké míře weby, které nabízejí pronájem, prodej a koupi nemovitosti bez realitky, a to proto, že finance i čas mohou při tomto řešení ušetřit obě strany a celkově mohou být spokojenější. Odpadá zdlouhavá komunikace přes realitku a poplatky realitnímu makléři, domluva přímo s pronajímatelem bytu bývá leckdy milejší a upřímnější. Bez prodlevy si můžete domluvit schůzku i prohlídku nemovitosti, dostanete možnost nahlédnout do každého zákoutí svého nového domova.

Pronajímat nemovitost je dnes hodně výhodné. Lidé si často nemohou dovolit byt či dům koupit, ať už kvůli samotné ceně reality nebo kvůli vysoké dani z nemovitosti, kterou by museli později zaplatit. Proto se dnes do podnájmu neuchylují už jen mladí lidé, kteří dokončili studium a chtějí žít bez rodičů, nebo rozvádějící se manželé, ale i ostatní, kteří jednoduše na jiné řešení nedosáhnou.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Sháníte podnájem nebo chcete poskytnout nemovitost k pronájmu? Jděte na to chytře!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Jan Schejbal