Střecha na celý život

Kvalitní střešní krytina za nízkou cenu? To není sen, ale skutečnost.

Chvíli po tom, co jsme se s manželem vzali, prošlo naše manželství zatěžkávací zkouškou. Plánovali jsme totiž bydlení, na které jsme měli odlišný názor. Já chtěla obyčejný byt, kvůli kterému se nezadlužíme. Manžel Radim razil přesvědčení, že když je to na celý život, je ochoten investovat do bydlení nad naše možnosti.

Zvítězily požadavky muže a Radim rozhodl, že si postavíme dům. Při shánění pozemku měl obrovské štěstí, protože jej koupil za polovinu odhadované ceny. Pak jsme začali stavět a kupodivu jsme se na mnoha věcech shodli. Půdorys, rozložení pokojů, barva fasády, vše splňovalo požadavky nás obou, a byli jsme ve shodě i po finanční stránce. Oba jsme ale věděli, že to nejhorší teprve přijde – střešní krytina. U té se totiž naše požadavky rozcházely nejvíce. Při jejím vybírání docházelo dokonce k tak nepříjemným výměnám názorů, že jsme se rozhodli vyřešit tuto část domu nakonec.

Když došlo na lámání chleba, trvala jsem na levné střeše, díky které bychom ušetřili spoustu peněz, které by se hodily na další zařizování, než tomu bylo v případě krytiny, kterou volil muž. Naše neshody mne nakonec donutily vzít celý tento problém do vlastních rukou a začala jsem pátrat po kvalitní a současně levné střešní krytině.

Asi po třech dnech neúspěšného hledání jsem narazila na webové stránky www.capacco.cz. Na první pohled mne zaujala cena střešní krytiny Capacco a pak materiál, ze kterého je vyráběna – z recyklovaných kabelových izolantů. Ihned mne napadlo, že jestli tenhle materiál nebude kvalitní, vzhledem k tomu, co musí takový kabel vydržet, tak už nic.

Když jsem si stránky společnosti Capacco spol. s r.o. četla dále, dozvěděla jsem se o všech výhodách, které mají jejích produkty, a musím říct, že všechny potvrdily mé domněnky. Střešní krytina Capacco je samozhašivá, mrazuvzdorná, odolná vůči mechanickému poškození, velmi lehká, tvárná, snadno se pokládá a pyšní se dlouhou životností, na které manžel lpěl. Tyto vlastnosti a nízká cena mně přesvědčily, že se jedná o krytinu, která plně uspokojí požadavky mně i mého Radima. Proto jsem mu hned poslala e-mail s odkazem na www.capacco.cz. Na ten jsem dostala odpověď ani ne do půl hodiny, ve které jednoznačně uvedl, že tuto krytinu musíme mít. A jak řekl, tak se stalo. Dnes jsou to čtyři roky, co jsme si střechu pořídili, a pořád vypadá jako nová.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Střecha na celý život
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: seo_capaccof