Střešní krytina pro rekonstrukci každé střechy

Plastová střešní krytina nám významně ulehčila rekonstrukci střechy.

Když jsme rekonstruovali střechu, museli jsme zohlednit nízkou nosnost jejích krovů. Na první pohled se nejednalo o nic jednoduchého a náš průzkum na internetu s cílem zjistit, jaké krytiny by pro naše potřeby byly nejlepší, to ze začátku potvrzoval. Pak jsme ale narazili na střešní krytiny z plastu, konkrétně z recyklovaných kabelových izolantů, firmy Capacco spol. s r.o. Hned na první pohled nás zaujala jejich deklarovaná lehkost a kvalita za dobrou cenu. Výrobce zároveň uváděl, že se snadno pokrývá a je vhodná pro rekonstrukci, což jsme potřebovali.

Nedokázali jsme si ale představit, jak střecha bude vypadat na živo. Jistě, zaměstnanci firmy Capacco nám ukázali spoustu fotek, ze kterých bylo patrné, že střešní krytina vypadá jako břidlice, ale přesto jsme ji chtěli vidět naživo. Byli jsme tedy posláni k jednomu z dlouholetých klientů společnosti a zároveň obchodnímu partnerovi, aby nám střechu ukázal. Při exkurzi jsme si mohli střešní krytinu i ohmatat. Byli jsme opravdu velmi mile překvapeni a naše volba tedy byla jasná.

Střešní krytina Capacco byla objednána a objednávka dorazila přesně v termínu, jaký nám byl slíben. A začala rekonstrukce, kterou jsem pověřil kamaráda pokrývače. Ten byl nadšen. Dle jeho slov v životě nepokrýval tak snadno a už vůbec ne v rekonstrukci. Velmi se mu líbil i břidlicový vzhled střechy. Na jedné oslavě narozenin se nám dokonce přiznal, proč je pro něj dnes, po pěti letech, plastová střešní krytina Capacco klenot mezi krytinami. Při rekonstrukci naší střechy se mu totiž stala nehoda a na krytinu mu spadlo celé nářadí, včetně šroubováků. Když si však přišel nářadí posbírat, na krytině nebyla ani známka zabodnutého hrotu hřebíků nebo otlak kladiva. Od té doby všem svým klientům doporučuje výrobky firmy Capacco, jejichž výhody chodí pravidelně ukazovat na naší střeše. A řeknu vám, objeví se u nás nejméně třikrát do týdne.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Střešní krytina pro rekonstrukci každé střechy
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: seo-Capaccoa