Toužíte po vlastním rodinném domku? Kontaktujte levnedomky.cz!

Bydlení ve vlastním domě je snem kdekoho z nás. Máte-li představu o stavbě nebo koupi domu na klíč, my vám pomůžeme ji zrealizovat. Jako firma figurující na tuzemském trhu již několikátým rokem můžete prohlásit, že naši práci ocenilo již mnoho spokojených zákazníků. Naší doménou jsou zejména nízkoenergetické domy a domy na klíč. Pro naši společnost Domky CZ představuje taková stavba domu především výstavbu šťastného a spokojeného domova.

Stavíme domy s nízkou energetickou spotřebou

Při výstavbě využíváme výhody dřevostaveb a zděných staveb. Užíváno je technologie z cihelného a pórobetonového zdiva nebo z betonových skořepinových tvárnic. Samotná stavba domu pak v sobě pojí stabilitu a pevnost s nízkou energetickou náročností. Pokud si chcete domek postavit sami, vyberte si mezi našimi návrhy a my vám pomůžeme s odborným založením stavby, základové desky, zdiva, zastřešení a rovněž vám lze nabídnout stavební dozor.

Domky na klíč od firmy Domky CZ

Ze široké nabídky spol. Domky CZ si vyberete domek podle svých představ a poté pouze sledujte, jak rychle výstavba probíhá. Vybudované domy na klíč předáváme po smluvně podložených dohodách o termínu a ceně. Nabídka zahrnuje celou řadu různých typologií nízkoenergetických domů, kde si je možné vytvořit vlastní plán dispozičního řešení interiéru. Veškerá přání jsou respektována.

Nízkoenergetické domky – záruka vaší bezpečné budoucnosti

Populární jsou nízkoenergetické domy zejména díky svým nízkým nákladům na samotnou stavbu, její budoucí provoz a díky poměrně krátké časové lhůtě, která je nutná pro výstavbu. Největším pozitivem ekologicky šetrných domů je jejich energetická nenáročnost, která je poznat už při prvním vyúčtování za energie. Naše nízkoenergetické domy stavíme v nejrůznějších variantách, které ladí s okolím stavby.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Toužíte po vlastním rodinném domku? Kontaktujte levnedomky.cz!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR