Udělal jsem ženě radost, ve výsledku i sobě.

Žena už několik let naříkala, že náš dům není hezký a potřeboval by opravit. Přiznám se, že jsem to vždy jen s mlčením přešel, takže má žena pak volila čím dál silnější taktiku a už si stěžovala i před návštěvami a přede mnou nenaříkala, ale rovnou mě lynčovala. Když jsem se na náš dům podíval opravdu kritickým okem, zhodnotil jsem, že má ale pravdu. To už mezitím přešla do tichého vzteku a já si ji chtěl udobřit.

Přiznat si, že manželka měla pravdu už delší dobu, bylo pro mě jako chlapa trochu pod úroveň. Nicméně okna už nám málem vypadávala z pantů, omítka opadávala a do střechy teklo, i komín už nebyl co dřív. Dům jsem zdědil po svém otci a ten po svém otci, takže si umíte představit, že už nebyl nejmladší a nejmodernější. S kamarády jsem naplánoval, kdy se co opraví, hodili své tipy na firmy a už to jelo.

Tento dopis píšu právě proto, že jsem byl velice spokojený s výběrem firmy na střešní krytinu. Hledal jsem něco levného, ale přesto trvanlivého. Kamarád mi doporučil pár firem, já sám projel internet a do užšího výběru se dostala právě i vaše firma Capacco s. r. o., která nakonec i „konkurz“ vyhrála.

Zaujala mě verze SK1 a SK2 Capacco – umělá břidlice, která svým vzhledem dokonale imituje přírodní břidlici a u které firma slibovala snadnou pokládku. Do Capacco jsem zavolal, sjednal si schůzku, na které se mnou zaměstnanec vypočítal náklady, a bylo rozhodnuto (cena byla nižší, než bych původně očekával, a tak jsem mohl ušetřené peníze odložit na kvalitnější komín, než jsem měl původně vybraný). Poměr cena/kvalita firmy Capacco byl na trhu bezkonkurenční, a to, že tato plastová stření krytina není pravou břidlicí, na první pohled nikdo nepozná. Dodnes to neví ani má žena a myslí si, že to je pravá břidlice, čímž jsem si ji dokonale udobřil.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Udělal jsem ženě radost, ve výsledku i sobě.
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: VaseSeo