Vkusný a elegantní nábytek na míru je dostupný každému zákazníkovi

Firma Nábytek Lupínková je jedničkou na trhu s desénovým nábytkem české kvality již od roku 1995. Roky praxe vytvarovaly ze společnosti prestižní značku spojenou s kvalitou, jedinečností a cenovou dostupností. V široké nabídce společnosti naleznete mimo jiné pohovky, křesla, sedací soupravy, kancelářský a sektorový nábytek, obývací sektorové stěny, ložnice, konferenční stolky i jídelní soupravy. Doménou je nábytek na míru, který plní přání všem zákazníkům.

Kvalitní nábytek na míru Nábytek Lupínková pojímá veškeré kusy nábytku, na které si vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? Ložnicový nábytek můžete s postelemi zkombinovat tak, abyste si dostatečně odpočinuli a váš spánek byl vydatný. Stoly a židle jsou zpravidla z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

Nabízíme rovněž sedací soupravy na míru z dílny společnosti PF Nábytek. Zájemce o nejkvalitnější české sedací soupravy na míru si může vybrat ty, jež je možné variabilně kombinovat a přizpůsobovat. Sedací soupravy jsou potahovány jak textiliemi, tak luxusnější hovězinou. Výběrem kvalitnějšího nábytku na míru máte navíc zaručeno, že vydrží dlouho ve skvělém stavu.

Výběr postele nebo třeba válendy je jen na klientovi, který má k dispozici celou řadu rozmanitých designů a materiálů. Na výrobu nábytku se soustředí zejména čeští výrobci zvučných jmen, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Kupříkladu PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design lze variabilně potáhnout  kůží, nebo látkou. Nábytek do ložnice od spol. BMB může být z lamina, dýhy i masivu. Firma Dřevotvar se věnuje postelím z dýhy, Gazel používá k výrobě postelí smrkové dřevo a společnost Maws se zabývá celočalouněnými postelemi.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vkusný a elegantní nábytek na míru je dostupný každému zákazníkovi
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR