Vybavte si svoji domácnost kvalitním designovým nábytkem

Už vás omrzely starodávné sektrové soupravy, nebo se vám jenom nechce skládat nábytek z Ikey? Máme pro vás jednoduché řešení, jež představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Ta nabízí moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, čalouněná křesla a pohovky, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční stolky a židle, masivní a lakovaný nábytek, nábytek do dětských pokojů a bytové doplňky. Pravidelné akční slevy pak rozhodně potěší každého zákazníka.

Záruka kvality v podobě české výroby

Sortiment zahrnuje výhradně produkty českých výrobců, kteří ruku v ruce s mladými designéry vyrobili opravdu originální kusy nábytku. Pro interitér se specifickými parametry si můžete objednat nábytek na míru. Židle a stoly jsou převážně z masivu, ovšem i z materiálů, jako je dýha a lamino. Výstavní síní jsou unikátní čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Kombinovatelný sedací nábytek od společnosti Polstrin Design

Netradiční i střízlivější typologie, řada barevných možností, variabilita a kombinace, to vše představuje sedací nábytek od Postrin Design. Pokud budete jednotlivé díly souprav rozlišovat, přijdete na to, že je můžete zajímavě propojovat a kombinovat. Pokud se vám třeba konkrétní sedací souprava nevejde do místnosti, není vůbec problém navrhnout nábytek na míru. Stačí si pouze vybrat materiál, a daný kousek nábytku bude potažen dle vašeho požadavku.

Nábytek do ložnice dle přání zákazníka

Ložnicový nábytek jako postele, noční stolky, komody, šatní skříně vyrábíme z dýhy, lamina i masivu. Postele bývají potaženy látkou, koženkou, i kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který působí velice elegantně, a určitě není kýčovitý.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vybavte si svoji domácnost kvalitním designovým nábytkem
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR