Vyzkoušeno – nejlepší střešní krytina!

Správný pokrývač musí být přesvědčen o kvalitách střešní krytiny, kterou nabízí.

Dlouhá léta pracuji jako pokrývač. V životě jsem se nevěnoval ničemu jinému. Při své profesi jsem vsázel na osvědčené střešní krytiny, mezi které patří například pálené tašky, plechové krytiny nebo břidlice. Velkou záhadou však pro mne byla plastová střešní krytina. Mí kolegové i přátelé o ní totiž mluvili velmi pozitivně. Říkali, že je odolná proti mechanickému poškození či slunečnímu záření. Často o plastových krytinách mluvili jako o samozhašivých a mrazuvzdorných střešních krytinách, které se kromě vysoké kvality pyšní velmi dobrou cenou a zároveň krásným vzhledem připomínajícím břidlici.

Jednou jsem u svého známého Petra, také pokrývače, obhlížel jeho střechu a divil se, jak je pěkná. Dozvěděl jsem se od něj, že mu plastová krytina zdobí střechu již sedm let. Současně mě ale upozornil, že má několik přátel, kteří si po vzoru jeho domu pořídili taktéž plastovou střechu, avšak od jiných výrobců, neboť chtěli zkusit také něco jiného. To ale podle jeho a teď už i jejich názoru nebyla dobrá volba, neboť jejich střecha nyní vypadá hrozně, přestože ji mají kratší dobu.

Od Petra jsem se dozvěděl, že má střechu Capacco od stejnojmenné firmy. Tu mu doporučil kamarád v době, kdy stavěl dům a nezbylo mu moc peněz na střechu, tak hledal způsob, jak tento nedostatek vyřešit. Dnes je rád, že ty finanční prostředky neměl, v opačném případě by si totiž nikdy nepořídil tak krásnou a kvalitní střechu, kterou nyní má.  Petr si také chválil, jak snadno se umělá břidlice od Capacco pokládá.

Když jsem přišel z exkurze domů, uvažoval jsem o plastové střešní krytině firmy Capacco spol. s r.o a o tom, že ji začnu doporučovat svým budoucím klientům, jako skvělou volbu. Dnes je to dva roky, co jsem pokryl první střechu jedinečnou krytinou Capacco, a od té doby nepokrývám ničím jiným –  tedy pokud to vyloženě není přání klienta.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vyzkoušeno – nejlepší střešní krytina!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: seoCapaccoo