Zakládání zahrad

Naše společnost v oblasti zakládání zahrad realizuje široké spektrum soukromých zahrad, firemních areálů, školních zahrad a jiné veřejné zeleně. V souvislosti se zakládáním zahrad nabízíme následující práce: modernizaci a modelaci terénu, založení závlahového systému, výsadby stromů a keřů a založení travnatých ploch, odplevelení výsadeb. Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet, nabízíme tedy vysokou kvalitu. Samozřejmostí je komplexnost služeb, Vy si objednáte naši službu a my se postaráme o vše ostatní.

Dále nabízíme komplexní služby týkající se terénních úprav, stavby pletivových plotů, suchých zídek, pergol a pokládky dlažeb. Služba zahrnuje použití rotavátoru, hrabání ploch a popř. chemické i mechanické odplevelení. Abychom ještě více zútulnili Vaši zahradu jsme schopni vybudovat např. šlapákové cestičky, aby se Vám lépe chodilo po Vaší zahradě při jakýchkoli povětrnostních podmínkách.

Založení zahrady s následnými terénními úpravami nebylo nikdy jednodušší. Svěřte se do rukou odborníků, kteří mají mnohaleté zkušenosti s podobnými projekty a užívejte si Vaši novou zahradu ještě toto léto. Je to tak snadné, stačí nás kontaktovat přes webové stránky a domluvit si nezávaznou schůzku. My vyslechneme Vaši představu a vytvoříme takové technické řešení, které Vám bude nejvíce vyhovovat, poté se pustíme do práce a Vy se nebudete muset o nic starat.

Založení zahrady s terénními úpravami je i vhodný dárek.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Zakládání zahrad
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: marketingpr