Provádíme revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů snadno a rychle

Bezpečným, spolehlivým a snadno dostupným partnerem, který ve vašem objektu, firmě, výrobní halce nebo administrativní budově vykoná revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů, je společnost revize-elektro-praha.cz. Tato firma provádí veškeré revize elektroinstalace v Praze, ale také po celé republice za použití nejnovějších technologií.

revize-elektro-praha.cz – váš spolehlivý partner

Firma revize-elektro-praha.cz měří zařízení vysokého a velmi vysokého napětí, provádí montáže a opravy na rozvodnách 22kV, 110 kV, 220 kV, 400 kV, kde provádí i elektrorevize. Do oblasti působení spadají montáže, elektrorevize a také opravy vypínačů AEG(ALTSOM)S1 – 123 kV a 245 kV, vypínačů ALSTOM GL 31/312F1, vypínačů ALSTOMHVX 22 kV – izolovaných vákuem a rozvaděčů GMA – izolovaných plynem SF6. Dále společnost nabízí také plnění přístrojů plynem a měření velmi malých přechodových odporů a spínacích časů.

Revize elektrospotřebičů jsou povinné

Zákonem uložená povinnost provádět revize elektrospotřebičů je nutné zejména kvůli bezpečnosti práce, ochraně i zdraví zaměstnanců. Zaměstnavatel je totiž povinen nechat provést revize elektrospotřebičů včetně revize hromosvodů. Firma Revize Elektro Praha se navíc pří provádění revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů zavazuje k ozkoušení, oštítkování i přeměrení. Hodnoty se pak zapisují do revizních karet.

I hromosvody je nutné zrevidovat

Blesk představuje riziko pro stavby, občany, zařízení, instalace a inženýrské sítě, a kvůli tomu se jako ochrana instalují hromosvody. Právě revize hromosvodů je dalším ochranným činitelem. Při stavění nového hromosvodu realizujeme takzvané výchozí revize. Nutné jsou pak také periodické revize hromosvodů a mimořádné revize hromosvodů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Provádíme revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů snadno a rychle
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR