1er Wines

Pít dobrá vína už není pouze výsadou bohatých lidí. Kvalita a ne kvantita opět rozhoduje u spotřebitelů v České republice. Jak ale vybrat to správné víno z tak obsáhlé nabídky na trhu? Využijte služeb společnosti Premier Wines.

Premier Wines působí na trhu už 22 let a bez pochyb se drží na špičce, co se týče prodeje a servisu vín. Jejich cílem není rychle zbohatnout na pře-prodávání drahého vína, ale zjednodušit dostupnost i těch opravdu kvalitních vín každému, kdo jej bude chtít. Mezi hlavní výhody lze zařadit bezkonkurenční ceny, pečlivý výběr kvalitních vín, garance původu (všechna vína jsou přímo od vinařů), kvalitní uložení. Premier Wines se může pochlubit opravdu širokým portfoliem nabízených vín. Z francouzských vín to jsou především regiony Bordeaux, Burgundsko a Rhone. U italských zase Piemonte a Toskánsko. Z těch ostatních států mohou nabídnout například Španělsko, Českou republiku, Chile, Portugalsko, Německo, Rakousko, Maďarsko, Argentinu, USA, Nový Zéland, Austrálii či Jihoafrickou republiku. V široké nabídce se najdou i vína k odložené spotřebě, tedy investiční vína. S detailním popisem každého „kousku“ je výběr mnohem snazší, než můžete být zvyklí u jiných podobných obchodů. Všechno víno, které Premier Wines nabízí, je skladem. S pomocí jejich vlastního ratingu pro každodenní víno, nadprůměrné víno, velké víno a mimořádné víno, můžete upřesnit preferenci při svém nákupu. Taktéž Vám pomůže uživatelsky přístupný filtr, s jehož pomocí najdete přesně ta vína, která Vám padnou.

Premier Wines není obyčejný obchod. Je to společnost, která s péčí pečuje o své zákazníky a svá vína. Dopřejte si úžasný zážitek s víny od Premier Wines a navštivte jejich internetové stránky 1er.cz.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - 1er Wines
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky