Co je to brandy

Brandy stále patří mezi nejoblíbenější alkoholické nápoje a počet jejich příznivců se neustále zvyšuje po celém světě. Název brandy pochází z holandského slova „brandewijn“ což znamená ohnivé víno. Vyrábí se destilací z vinné révy a následně se stáčí do dubových sudů, kde zraje minimálně 2 roky, ale i desítky let. Tato pálenka z vinné révy se následně stáčí do dubových sudů, kde zraje minimálně 2 roky. Čím déle brandy zraje, tím vybranější je její chuť a aroma. Brandy se zpravidla podává v baňaté sklenici ve tvaru tulipánu v pokojové teplotě.

Moldavská společnost KVINT se výrobou brandy zabývá bezmála 118 let. Za dobu své existence získala již několik ocenění a její alkoholické nápoje se právem staly jedněmi z nejoblíbenějších na celém světě. A není divu. Díky modernímu zařízení, vyspělé technologii a úctě ke starým tradicím se této moldavské palírně daří vyrábět znamenitou brandy, která Vás díky původní receptuře překvapí svojí výjimečnou chutí a nezaměnitelnou vůní.

Jako jediný dovozce a distributor této kvalitní brandy v České republice je společnost XO CZECH, s.r.o., která na svém eshopu nabízí brandy VSOP (very superior old pale), která zraje 5 let, brandy XO (extra old), která zraje nejméně 6 let a více, exkluzivní brandy, moldavská vína odrůd Aligote, Merlot, Cabernet Sauvignon, Ryzlink rýnský nebo Solaricco Bianco, vodky VOLK, KVINTOFF WHEAT a KVINTOFF CRYSTAL nebo gin KVINT.

Tato luxusní brandy, která Vám přijde v dárkovém balení, se výborně hodí také jako pěkný dárek pro Vaše přátelé, blízké nebo obchodní partnery.

Brandy

Brandy KVINT

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Co je to brandy
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: stahor