Dárky k narozeninám

Narozeniny, jak výjimečná událost. Na narozeniny se těší snad každý, děti i dospělí. Zase o rok starší, o rok chytřejší, moudřejší a zkušenější, no to je přece potřeba oslavit. Však také, rodíme se jenom jednou a je potřeba si to připomenout.

Ze zvyku, tradice, či slušnosti, k narozeninám odjakživa patří dárky. S různou dobou se povaha dárků mění, ale jejich cíl je vždy stejný – potěšit oslavence. U dárků není důležitá jejich cena, dárek za pár korun může udělat stejnou radost jako dárek za tisíc, ale to, jak ho vybíráte, jestli při tom myslíte na onoho oslavence a přemýšlíte, co by mu asi tak mohlo udělat největší radost. Popadnout první věc, která Vám přijde pod ruku, to umí každý. Zapojte fantazii a prezentujte se dokonale originálním dárkem. Rádi Vám s tím pomůžeme. Co takhle lávová lampa do USB? Tato lampa je vhodná pro zpestření jakéhokoliv pracovního místa nebo domů k Vašemu počítači. Tato lávová lampa je skvělým relaxačním pomocníkem a proto i dárkem. Lampa je napájena pomocí USB portu, který má dnes každý počítač nebo notebook… Pokud hledáte ještě něco více, jak pro pány, tak i dámy, jsou tu alkoholové piškvorky. Alkoholové piškvorky jsou založeny na stejném principu jako normální piškorky. Hraje se na zrcadlovém poli 3 x 3 uloženém v dřevěné krabičce. Záleží už jen na Vás, jestli vítěz, který dokáže pomocí označených panáků křížkem a kolečkem poskládat za sebou tři, dostane panáka a nebo poražený za trest bude muset pít a tím se budou jeho naděje na další výhru zmenšovat.

Myslete na své blízké, protože i oni myslí na vás. Třeba i vás příště potěší nějaký krásný dárek z naší nabídky. A že u nás se opravdu vybrat dá. Pokud nevěříte, sami se podívejte a navštivte DárkySRadostí.cz

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Dárky k narozeninám
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky