Jak koupit kvalitní lampu do projektoru BenQ?

Přestaňte platit drahé vstupné kino-řetězcům a raději proměňte svůj obývací pokoj, ložnici nebo pracovnu ve své vlastní domácí kino. Stačí k tomu docela málo – vyčlenit si dost finančních prostředků, zaměřit se na výběr domácího projektoru u ověřeného prodejce a poté tento přístroj, jenž zná mnoho z nás zejména ze školních lavic nebo pracovních konferencí, nainstalovat na předem vybrané místo. I přesto, že není investice do tohoto společníka nízká, postupem času si již život bez domácího kina takřka nedokážete představit.

Na našem trhu se objevuje značné množství značek a výrobců projektorů. V případě, že dáváte přednost vysoké kvalitě, popř. kladným referencím majitelů, potom stoprocentně narazíte též na projektory značky BenQ, které patří k absolutní špičce v našich končinách. Projektory značky BenQ vynikají svým jedinečným designem, stejně jako množstvím funkcí a vysoce kvalitními materiály, z nichž je vyrobeno samotné tělo projektoru. Ovšem srdcem každého projektoru je jeho lampa.

Při samotném výběru lampy stejně jako samotného projektoru, sázejte na známé a ověřené výrobce. Lampu vybírejte vždy kompatibilní s přístrojem, který vlastníte. V opačném případě byste nesprávným více škody, nežli užitku.

Životnost lampy do projektoru je různá, zpravidla se však její hodnoty pohybují mezi 1 500 až 20 000 hodinami. Pokud již nějakou dobu pozorujete neostrý či jinak nekvalitní obraz, pak je ideální čas na výměnu lampy. Výměnu lampy do projektoru zvládne i průměrný kutil. V případě, že si na proces výměny lampy netroufnete, potom se můžete obrátit na autorizovaný servis anebo přímo prodejce, u kterého jste lampu zakoupili.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jak koupit kvalitní lampu do projektoru BenQ?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: JosefVarem