Jak se zavděčit dárkem ženě

Jak se zavděčit dárkem ženě, tak to není tak úplně nejjednodušší otázka. Některým ženám stačí málo, potěšíte je i natrhanou luční květinou nebo ručně vyrobeným dárkem, hlavně když zapojíte svoji fantazii a ocení především to, že jste si lámali nad dárkem hlavu, než jste na něco přišli. Jiné pak milují drahé dárky, a čím dražší, tím lepší. Poradíme Vám, jak šikovně vyzrát na obojí.

Už jste někdy slyšeli o stránce www.darkysradosti.cz? Ne? Tak to je chyba. Zde naleznete spoustu tipů na dárky pro muže, ženy, děti, na párty, výročí a spoustu dalšího. Za příjemné ceny objednáte dárky lehce a rychle z pohodlí domova. Za originalitu Vám ručíme. Jistě jste nikde neviděli tolik vychytávek a neokoukaných věciček jako u nás. Za všechny Vám přinášíme dva tipy. Prvním dárkem je dárek pro romantické duše. Není to přímo luční květina, ale nemá od ní daleko. Nabízíme Vám kvetoucí čaj – jasmínový polibek. Tento čaj je jedním z druhů z řady Evergreens. Když tento čaj zalijete horkou vodou, vznikne Vám květ, který je tvořen zelenými okvětními lístky s červeným květem a bílým stonkem uprostřed. Jasmínový polibek není jediným druhem tohoto čaje, ale u nás si můžete objednat i kvetoucí čaj žár srdce nebo dotek slunce. Je jen na Vás, co všechno tímto čajem chcete vyjádřit.

Červený deštník ve tvaru srdce je zase dokonalým dárečkem pro dlouhé romantické procházky ve dvou. Venku prší a zároveň svítí slunce? Předzvěst něčeho krásného Vás láká ven i v dešti? Vezměte deštník srdce a vyrazte i se svojí drahou polovičkou vstříc krásnému odpoledni. Proplétejte se mezi kapkami deště, užijte si zamilovanost a třeba Vás nakonec překvapí i duha.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jak se zavděčit dárkem ženě
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky