Kde se dají sehnat spolehlivé prostředky proti škůdcům na zahradě? V obchodě Pasti.cz

Na Pasti.cz si nakoupíte stoprocentně účinné přípravky pro vypuzení a likvidaci nezvaných hostů z obytných domů, bytů, zahrady a pole. Jedinečné prostředky fungují v boji s myšmi, krtky, hlodavci, rusy, rybenkami a se šváby. Každý nepříjemný mravenec, nezvaný slimák, štěnice nebo obtížný hmyz je zahuben nebo dopuzen díky prostředkům z Pasti.cz. Bohatá nabídka obchodu zahrnuje klece na odchyt zvěře, funkční pastičky na dotěrné myši, krtky, nezvané potkany, hryzce, spreje na kuny, nebo elektronické plašiče ptáků. Nabídka zahrnuje i mnoho druhů jedových staniček, účinné odpuzovače zvěře proti okusování stromů, funkční přípravky na plevel, prospěšné dýmovnice pro boj s krtky. Široký sortiment pojímá také roztodivné travní směsi, praktické substráty a hnojiva, ale také urychlovače kompostu. Prodejna Pasti.cz byla snem všech pěstitelů, válka se zahradními škůdci definitivně skončila.

Na dotěrné štěnice zabírají rozmanité hubící přípravky z nabídky e-shopu. K dispozici je například akční set na likvidaci štěnic, ve kterém je účinný postřik společně s odchytovými pastmi. Postřik štěnice likviduje dlouhodobě, až týden od doby aplikace postřiku. Konečně vyhubit štěnice se nám podaří i za pomoci sprejů, roztoků, zabírají i dýmovnice. Drobný mravenec je protivníkem v domě, kuchyni, avšak i na zahradě. Mezi prostředky na mravence řadíme rozličné nástrahy, spreje na mravence, gely, případně biologické granuláty. Některý obtěžující hmyz můžeme zlikvidovat i účinnými prostředky proti mravencům.

Takový slimák se hubí těžko, ale my vám pomůžeme. Na polích a zahradách se každoročně objevuje slimák, věčný nepřítel. Ferramol se stává oblíbeným prostředkem pro boj s dotěrnými slimáky. Ferramol funguje spolehlivě, má dlouhodobý účinek, je ohleduplný k životnímu prostředí. Dalším oblíbeným a účinným prostředkem na hubení slimáků z obchodu pasti.cz je biologický přípravek Nemaslug, jehož součástí jsou živé organismy, které jsou přirozeným nepřítelem slimáků a slimáky dlouhodobě a plošně likvidují. Nemaslug je použitelný v zemědělství, okrasných zahrádkách, ale i sklenících a volných plochách.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kde se dají sehnat spolehlivé prostředky proti škůdcům na zahradě? V obchodě Pasti.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR