Kosmetika, ekologické výrobky a spotřebiče do domácnosti naleznete na vk-nature.cz

Internetový obchod vk-nature.cz je prakticky snem každé hospodyňky, která myslí ekologicky, úsporně i efektivně. K mání je zde čistě přírodní kosmetika, praktické spotřebiče do domácnosti i eko produkty. Dodavatelem kosmetiky z přírody, drogistického zboží, dekorací i doplňků do bytu, domácích elektrických spotřebičů a domácích potřeb je spol. Dedra. Zdravá výživa ve stylu ajurvédy je pak dodávána značkou DNM. Na výrobky z houby Reishi se pak specializuje DXN. Společnost ENERGY se pak zabývá přírodními bioinformačními produkty. V nabídce je k dispozici také vitaminy Calivita, hřejivé polštářky Pecičky, či například magnetické šperky Energetix.

Dodavatelem ekologických drogistických produktů je v tuzemsku firma Dedra. V kosmetice nenajdete jakékoliv chemické látky, splňuje náročná kritéria a přísné evropské atesty. Právě proto jsou výrobky Dedra vhodné pro všechny alergiky. Protože pro Dedru je důležitý zdravý životní styl, i elektrické spotřebiče a potřeby do domácnosti splňují ekologická kritéria. Z domácích potřeb můžeme jmenovat třeba přípravky na obuv, kůži či podlahy. K dostání je rovněž autokosmetika a čisticí prostředky na koberce a skla, osvěžovače vzduchu a textilií.

V sekci nazvané Dům a zahrada je k dispozici řada výrobků pro domácnost: dekorace, textil, koberce, hodiny, dekorativní vázy, budíky a domácí spotřebiče. K dostání je i nízkootáčkový odšťavňovač Dedra Vitvit, který je nyní za zvýhodněnou cenu. Zapomenout zmínit nesmíme ani multifunkční varné a tlakové centrum Combivar. Tento spotřebič vám v kuchyni nahradí až neuvěřitelných 16 spotřebičů. Čas i nemalé peníze vám umí ušetřit rovněž robot Varmix.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kosmetika, ekologické výrobky a spotřebiče do domácnosti naleznete na vk-nature.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR