Kvalitního spánku docílíte pouze s kvalitní postelí. Pořiďte si ji také!

Ložnice jsou vhodným místem pro regeneraci, zasloužený oddech i jako místnost určená k milostným radovánkám. My vám z vaší ložnice pomůžeme vytvořit relaxační ráj podle vašich představ. Ať budete chtít postele na míru, postele z masivu, čalouněné postele nebo například ložnicový nábytek, pokaždé budeme při jejich výrobě myslet zejména na vaše pohodlí, zdraví a hlavně spánek.

Pořiďte si postel na míru

Ložnice a postele na míru vám postavíme přesně dle vašich požadavků a přání. Ložnice na míru v sobě zahrnují nábytek, postele, dveře a také čalounění. Pro výrobu je využíváno hlavně dřevo a dýha, kterou lze uspořádat v originální obrazce, nebo do vlisovaných listů. Zabýváme se rovněž originálními dekoracemi na míru, které dokážeme i podsvítit. Vaše ložnice tak získá zcela novou tvář.

Čalouněné postele pro vaše zdraví

Jestliže i vy toužíte po dobré posteli, svěřte se do našich rukou. U nás totiž můžete zakoupit i čalouněné postele i sedací soupravy. Čalounění je elegantně zasazeno do bukové kostry s korpusem na míru klientovi. Kvalitu čalouněného nábytku představují hlavně soupravy Afrodité, Mondo, Elano, Dafné a podobně. Dokonalé zpracování a trendy design dělají z čalouněné postele doslova nábytkářský skvost.

Postele z masivu do vaší ložnice

Doslova každý, kdo si zakoupí postel, očekává, že se bude vyznačovat vlastnostmi, jako pohodlnost, elegance a samozřejmě dlouhá životnost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. Při výrobě těchto postelí je využíváno bukové dřevo, které se může pyšnit výraznou životností. Právě postele z masivu mají robustní konstrukci a obvyklé rovné linie. Tuhý rám podrhuje mohutná profilová střednice bez středové nohy, která již není třeba.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kvalitního spánku docílíte pouze s kvalitní postelí. Pořiďte si ji také!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR