Nejkvalitnější koupelny, obklady i koupelnový nábytek můžete sehnat na Kbkoupelny.cz

Nabídka Kbkoupelny.cz zahrnující dlažbu, baterie, obklady, osvětlení, umyvadla, toalety, vany, zrcadla, koupelnový nábytek, sprchové kouty s příslušenstvím, otopná tělesa, tmely, barvy, ventilátory, instalační materiál, LED osvětlení a další koupelnové doplňky vybírejte na internetu prostřednictvím e-shopu Kbkoupelny.cz. Nikoliv jenom levné koupelny jsou díky kompletní nabídce dostupné každému zákazníkovi. Veškeré produkty jsou poskytovány s až dvacetiprocentní slevou, pro velkoodběratele a firmy jsou připraveny ještě další slevové akce. Podporujeme také tuzemské výrobce zařizovacích předmětů.

Zařizování a výbava koupelny nikdy nebyla jednodušší a hospodárnější. Při nákupu zboží do koupelny, koupelnového nábytku a sanity doporučujeme produkty, které jsou dostupné na skladě, od osmi do osmačtyřiceti hodin, že si za dopravu a vše s tím spojené účtujeme pouhých 160,-Kč. Platbu za zboží pak představuje dobírka. Veškeré výrobky jsou nabízeny se zárukou v rozsahu obecně platných předpisů tak, jak je uvedeno na faktuře či v záručním listu. Zcela zdarma pak odstraníme případné závady.

Nabídka dlažby a obkladů je velmi variabilní. Koupit si můžete obyčejné koupelnové obklady a dlažbu za nízké ceny i moderní mozaiky v ceně okolo 3 tisíc korun. K mání tak máte celou řadu keramický obkladů, z nichž si vyberete i vy. Náš koupelnový nábytek je zastoupen nápaditými výrobky, které můžete umístit do kterékoliv koupelny. Pořídit si můžete trendy barevné i retro dřevěné skříňky, jež podtrhnou starobylý ráz koupelny. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Šetřit prostor v koupelně dokážou například desky pod umyvadlo. Nabízený koupelnový nábytek, nebo obklady je možné skvěle sladit se sanitními výrobky, které jsou okamžitě k dostání.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nejkvalitnější koupelny, obklady i koupelnový nábytek můžete sehnat na Kbkoupelny.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR