Obchod U Myšáka – vše pro děti na jednom místě

Jako rodiče jistě víte, že děti snad rostou ze dne na den. Někdy to téměř vypadá, že nic neroste tak rychle jako děti a s tím nastává i problém častého kupování oblečení. Pokud vás už nebaví neustálé obrážení kamenných prodejen a přišli jste na chuť mnohem pohodlnějšímu nákupu z domova a zároveň pro své ratolesti hledáte něco, co nemá každé druhé dítě v sousedství, navštivte stránky internetového obchodu U Myšáka. Z pestré nabídky vyberete nejen pro vaše malé blízké, ale dokonce i pro sebe. Co všechno můžete v e-shopu najít?

Chlapecké oblečení

Každý kluk miluje trička, bundy a mikiny se sportovními nebo vojenskými potisky a takové nabízí například prestižní značky Umbro nebo Wolf. Dokud se neoteplí, může se váš klučina zahřát v kvalitních flísových, šusťákových či tzv. softshellových bundách a mikinách, o prázdninách pak vyrazit v pohodlných kraťasech a tričkách s letními motivy. Nechybí ani letní soupravy, plavky a samozřejmě kalhoty pro různé příležitosti od klasických džín a manšestráků po pláťáky a šusťákové kalhoty.

Dívčí oblečení

Vaše malá slečna určitě ocení trička a svetříky v pastelových barvách a roztomilými obrázky, šaty a sukně jak pro princeznu, něžné pyžámko či župánek a pro volný čas pak šortky a teplákové soupravy. Pro děvčata, která sukně nijak zvlášť nemilují, jsou zde legíny, které se hodí na každou příležitost a pro chladnější dny pochopitelně také flísové bundy a mikiny, třeba od oblíbených značek jako Nike nebo Disney.

Dětské oblečení je určeno všem od narození do cca deseti let. V obchodě U Myšáka také najdete  kojenecké zboží, hračky, dětskou obuv, ale i módní doplňky, povlečení, pláštěnky, batohy a spousta oděvů je zde připravena i pro dámy a pány.

Cukrová vata v e-shopu s oblečením? Proč ne!

Obchod U Myšáka je zaměřen hlavně na děti a co patří mezi velké dětské radosti? Určitě pořádná porce nadýchané cukrové vaty. Novinkou je tak možnost zajistit rozdávání této pochoutky s různými druhy příchutí (např. jahoda, vanilka, kiwi) na oslavách, jarmarcích, dětských dnech a podobně. Cukrová vata je vyráběna v moderním stroji splňujícím hygienické požadavky a pokud máte zájem, stačí se jen předem domluvit.

Další druhy sladkostí pak najdete i v nabídce e-shopu.

Další výhody obchodu U Myšáka

Kromě již zmíněné široké nabídky oblečení a možnosti připravit na vašich oslavách cukrovou vatu, se jedná o zavedenou firmu, která působí již 6 let a má řadu partnerů.

Všechno zboží je skladem a zasíláno obratem. Nákup je rychlý, pohodlný a když se registrujete, máte tak nárok na 5% slevu z celkové objdnané sumy za zboží, po domluvě jsou možné i množstevní slevy.

E-shop svým zákazníkům vychází vstříc i v přeměření a dalších fotkách zboží na požádání.

Pro více informací se na vás bude těšit na stránkách http://www.obchodumysaka.cz.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Obchod U Myšáka – vše pro děti na jednom místě
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: VaseSeo