Objevil jsem neskutečné množství rad a sexuálních zkušeností. K tomu česky!

Toužil jsem po nějakém erotickém zpestření pro manželku. Vlastně kecám – ne pro manželku – ale pro oba. Abychom ten náš sexuální život zas nakopli do vyšších obrátek. Jasně že se stále milujeme, ale sexuální život byl poslední dobou pořád stejný. Ani mě, ani ženu už sex nebavil, jak bychom si přáli. Avšak pátrání po erotické inspiraci po rozmanitých sexshopech je nekonečné, k tomu jsem vůbec netušil, co vlastně chci. Co mě ale omráčilo, že jsem našel sexshop, kde jsou rady ohledně používání erotických pomůcek. Na těchto internetových stránkách v záložce Inspirujte se objevíte velké množství testů erotických hraček, prádla a různého neotřelého zboží, které můžete použít pro oživení sexu.

Lidi na webu objasňují, co se dá s erotickými potřebami pro lepší prožitek ze sexu dělat, jak se při milování dají využít všelijaké erotické pomůcky, vibrátor či prádlo začlení. Díky popsaným zážitkům pochopíte, v čem je který vibrátor vynikající nebo naopak ne, co si u vibrátorů ohlídat, atd. Doporučuji – ideální stránky s radami uživatelů na téma nejlepšího milování. Pár dní mi zabralo, než jsem vše prostudoval. Díky večernímu pročítání webu se ženou se náš společný sexuální život neskutečně obohatil. K tomu jsem našel kategorii Pořádná masturbace, kde jsou inspirace – kupodivu – na sex, a to i bez partnerky.

Překvapilo mě, že tam pracuje fakt sympatická prodavačka. Přestože je její písmo horší, její návody nejsou suché, ba naopak. Třeba i návod jak zvětšit penis. Samozřejmě usiluje o to, aby jí sexshop s erotickými pomůckami vynášel, přitom vám k tomu dá cenné zkušenosti! Neotřelé vibrátory, svérázné anální kolíky, kovové erotické pomůcky, různé sady pout, všelijaké sady návleků a kroužků – o tom ví dost, proto její přítel s ní fakticky musí být na vrcholu blaha. Nadto napsala článek na web, jak si ozkoušela milování ve třech s umělou vagínou Fleshlight . Upřímně – takovou ženskou bych doma chtěl mít.

Takže to jsou mé informace o nejlepším webu o sexu, který jsem ozkoušel.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Objevil jsem neskutečné množství rad a sexuálních zkušeností. K tomu česky!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR